هدر موبایل
1397/05/29 18:13:02
سرویس فرهنگی

آخرین وضعیت طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش به روایت میرزاده

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس بیان کرد:در جلسه امروز کمیسیون برخی از دلایل استیضاح وزیر آموزش و پرورش با حضور نمایندگان بررسی و مابقی آن به جلسه بعدی موکول شد.
آخرین وضعیت طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش به روایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس بیان کرد:در جلسه امروز کمیسیون برخی از دلایل استیضاح وزیر آموزش و پرورش با حضور نمایندگان بررسی و مابقی آن به جلسه بعدی موکول شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201808105125566683.jpg آخرین,وضعیت,طرح,استیضاح,وزیر,آموزش,و,پرورش,به,روایت,میرزاده Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدحمایت میرزاده در تشریح جلسه امروز(دوشنبه 29 مردادماه)  کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به برگزاری جلسه "بررسی طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش"، گفت: 6 نفر از نمایندگان امضاءکننده استیضاح وزیر آموزش و پرورش فرصت مطرح کردن دلایل خود برای استیضاح سیدمحمد بطحایی را یافته و پس از طرح مباحث مدنظر، پاسخ‌های وزیر آموزش و پرورش را شنیدند.

 

جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی

 

عدم اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان دلایل نمایندگان برای استیضاح بطحایی

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عدم اجرای سند تحول بنیادین، عدم اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان، نامناسب بودن محتوای کتب درسی،عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان،عدم توجه به معلمان حق‌التدریس و عدم وجود ضابطه در انتخاب مدیران، موارد مطروحه در این جلسه از سوی نمایندگان با وزیر آموزش و پرورش به شمار می‌آیند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق ماده 223 آیین نامه داخلی مجلس کمیسیون مکلف به بررسی تمامی موارد استیضاح با دعوت از نمایندگان امضاءکننده است،توضیح داد: بدین منظور 10مطلب باقی مانده که مورد سوال و دلیل استیضاح بطحایی است در جلسه بعدی کمیسیون دقیقا بررسی می‌شود و کمیسیون نظر تمامی امضاءکنندگان را پرسیده و اگر در میان آن‌ها به تعداد10 نفر قانع نشوند و انصراف ندهند طرح به صحن ارجاع خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet