هدر موبایل
1397/05/29 19:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار اشتری:

نیروی انتظامی پیشرو در تامین نظم و امنیت کشور است

فرمانده نیروی انتظامی گفت: در حال حاضر نیروی انتظامی پیشرو در تامین نظم و امنیت کشور است.
نیروی انتظامی پیشرو در تامین نظم و امنیت کشور است فرمانده نیروی انتظامی گفت: در حال حاضر نیروی انتظامی پیشرو در تامین نظم و امنیت کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201710104523875221.jpg نیروی,انتظامی,پیشرو,در,تامین,نظم,و,امنیت,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سردار حسین اشتری در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه اظهارداشت: به برکت خون شهدا و تلاش کارکنان نیروی انتظامی، کشور از لحاظ شاخص های امنیتی در منطقه در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

وی با اشاره به تلاش های  شبانه روزی نیروهای انتظامی در شهرها و سرحدات مرزهای ایران اسلامی گفت: نیروی انتظامی پیشرو در تامین نظم و امنیت کشور است و با تلاش جهادی نیروهای انتظامی و به برکت خون شهدا، به لحاظ شاخص های امنیتی در وضعیت مطلوبی در منطقه قرار داریم. 

سردار اشتری در ادامه به طرحهای اجرا شده نیروی انتظامی برای ارتقاء امنیت و برقراری نظم و آرامش در مرزها پرداخت و اقدامات فرهنگی و پیشگیری اجتماعی را از اولویت های ناجا برای پیشگیری از وقوع جرم در جامعه برشمرد و افزود: افزایش کشفیات کالای قاچاق، مواد مخدر و کاهش تلفات جاده ای تنها با همکاری وهمیاری مردم بدست آمده است.

وی اشتری با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در راستای مبارزه با ورود کالای قاچاق به کشور افزود: با اقدامات نیروی انتظامی، هم اکنون شاهد افزایش کشفیات کالای قاچاق و رضایتمندی مردم و تولیدکنندگان بوده و بی‌شک هر اندازه ورود کالای قاچاق به کشور بیشتر شود، سبب ضربه به واحدهای تولیدی و کارخانه ها می‌شود.

نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه ارومیه نیز در این دیدار نیروی انتظامی را مظهر امنیت و آرامش در جامعه عنوان کرد و گفت: اعتمادمردم به نیروی انتظامی هر روز بیشتر می شود و مراجعات مردمی و نظرسنجی ها هم حکایت از اعتماد و رضایتمندی مردم دارد.

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی به گستره فعالیت های نیروی انتظامی پرداخت و افزود: تقویت مباحث فرهنگی، دینی و تربیتی را به لحاظ ارتباط تنگاتنگ یگان های انتظامی با مردم ضروری دانست.

به گزارش مهر، سردار اشتری پس از این دیدار با حضور در خانه شهید مراغه ای از شهدای انتظامی استان ضمن قدردانی از صبر و پایمردی خانواده های شهیدان گفت: شهدا به پشتوانه خانواده های خود جهاد کردند و امروز این خانواده ها الگوی جامعه ما هستند و ما باید قدران صبر و استقامت آنها باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet