هدر موبایل
1397/05/30 08:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بولتون:

آمریکا به دنبال اجماع با اروپایی‌ها علیه ایران است

مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا که به فلسطین اشغالی سفر کرده است، از تلاش کشورش برای متقاعد کردن اروپایی‌ها برای اقدامات شدید علیه ایران سخن گفت.
آمریکا به دنبال اجماع با اروپایی‌ها علیه ایران است مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا که به فلسطین اشغالی سفر کرده است، از تلاش کشورش برای متقاعد کردن اروپایی‌ها برای اقدامات شدید علیه ایران سخن گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201803107128625794.jpg آمریکا,به,دنبال,اجماع,با,اروپایی‌ها,علیه,ایران,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بولتون که در کنفرانسی مطبوعاتی با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی سخن می گفت، اعلام کرد که آمریکا برای متقاعد کردن کشورهای اروپایی برای "برداشتن گام هایی محکم تر" علیه آنچه که سلاح های هسته ای ایران خواند، تلاش می کند.

به گزارش جروزالم پست، بولتون اعلام کرد که جلوگیری از دسترسی ایران به سلاح های اتمی به زعم وی، از بالاترین درجه اهمیت برای آمریکا برخوردار است.

وی بار دیگر با انتقاد از توافق هسته ای با ایران و "فلاکت بار" خواندن برجام، از تحریم های جدید آمریکا علیه ایران دفاع کرده و جمهوری اسلامی را به زعم خود به حمایت از تروریسم بین المللی متهم کرد.

به گزارش تسنیم، بولتون تا روز چهارشنبه در سرزمین های اشغالی خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet