هدر موبایل
1397/05/30 06:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علم الهدی:

خدمت به مستضعفان خدمت به انقلاب است

امام جمعه مشهد گفت: خدمت به مستضعفان به عنوان ولی نعمتان نظام خدمت به انقلاب است.
خدمت به مستضعفان خدمت به انقلاب است امام جمعه مشهد گفت: خدمت به مستضعفان به عنوان ولی نعمتان نظام خدمت به انقلاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712100583678984.jpg خدمت,به,مستضعفان,خدمت,به,انقلاب,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله سید احمد علم الهدی در مراسم  افتتاح ۵ مسجد و ۲ بوستان در حاشیه مشهد اظهارکرد: باید بدانیم حرکت آبادی آفرین در هرمنطقه ای شروعش از کانون عبودیت و بندگی خدا بوده و مجموعه امکانات ما در این کشور چه در حکومت و مدیریت به برکت شهدای عزیز و مقاومت خانواده شهدا در پای این نظام و انقلاب است.

وی افزود: حرکت این انقلاب بوسیله حجت امام زمان(عج)صورت گرفت و طبیعی است مجموعه امکانات در یک تبار دینی و اسلامی باید در خدمت عبودیت و بندگی خدا باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: حاشیه شهر مشهد که به همت شهردار به کانون شهر مبدل خواهد شد استحقاق همه گونه خدمات را دارد وباید به این مناطق توجه  شود.

علم الهدی خاطرنشان کرد:قشر مستضعف و آسیب پذیر ولی نعمتان انقلاب هستند و بخش ویژه شهدای ما هم به این قشر تعلق دارد و خدمت به این عزیزان خدمت به ولی نعمتان انقلاب است.

وی گفت: ساخت مجموعه های دینی از جمله مساجد درمکان های تفر یحی نشان می دهد به موضوعات دینی در همه عرصه ها توجه شده است و این اقدامی قابل توجه است.

به گزارش مهر، امام جمعه مشهد اظهار کرد: بنده به عنوان طلبه از زحمات شما متشکرم و امیدوارم مدیران شهری ما در این اقدامات که سبب توسعه عبودیت حق می شود موفق باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet