هدر موبایل
1397/05/30 00:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

ممنوعیت خرید کالای خارجی در وزارت صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت به همه واحدها، سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه ابلاغ کرد از خرید کالا و استفاده از خدمات خارجی خودداری کنند.
ممنوعیت خرید کالای خارجی در وزارت صمت وزیر صنعت، معدن و تجارت به همه واحدها، سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه ابلاغ کرد از خرید کالا و استفاده از خدمات خارجی خودداری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201709108663216148.jpg ممنوعیت,خرید,کالای,خارجی,در,وزارت,صمت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، با بروز شدن فهرست تولیدات و خدمات داخلی در پورتال وزارت صنعت، معدن و تجارت­ همه ­واحدها، سازمانها و شرکتهای زیر مجموعه این وزارتخانه مکلف شدند با مراجعه به فهرست یاد شده از خرید کالای خارجی و خدماتی که نام آنها در فهرست مذکور درج شده است خود داری کنند و مراقبت و نظارت داشته باشند تا پیمانکاران آنان نیز این موضوع را رعایت کنند.

گفتنی است طبق یکی از بندهای قانونی، ارجاع­ همه ­فعالیتهای خدماتی ( فنی و مهندسی )، ساخت،‌ نصب و تامین کالاهای مورد نیاز فقط به شرکتهای ایرانی دارای صلاحیت مجاز است و در صورت عدم ارائه خدمات و کالاهای مورد نظر از سوی شرکتهای ایرانی، صرفا با رعایت ماده 4 قانون مذکور ( هماهنگی با وزارت صنعت ، معدن و تجارت ) می تواند با مشارکت ایرانی – خارجی یا خارجی واگذار شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، بروز رسانی فهرست تولیدات و خدمات داخلی که در پورتال وزارت صنعت، معدن و تجارت درج شده است به دنبال تکلیف ماده 3 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و با همکاری انجمن ها و تشکلهای مربوط صورت گرفت.
این فهرست از طریق آدرس : www.mimt.gov.ir\tavanmandi قابل مشاهده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet