هدر موبایل
1397/06/02 10:10:33
سرویس اقتصادی
دامادی:

دریافت وجه اضافه بر قرارداد از مالکان مسکن مهر غیرقانونی است/تعلل در تکمیل طرح جایز نیست

عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از طولانی شدن روند تکمیل مسکن مهر در کشور، گفت: اخذ وجه اضافه بر قرارداد از مالکان مسکن مهر غیرقانونی است.
دریافت وجه اضافه بر قرارداد از مالکان مسکن مهر غیرقانونی است/تعلل در تکمیل طرح جایز نیست عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از طولانی شدن روند تکمیل مسکن مهر در کشور، گفت: اخذ وجه اضافه بر قرارداد از مالکان مسکن مهر غیرقانونی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607106065279555.jpg دریافت,وجه,اضافه,بر,قرارداد,از,مالکان,مسکن,مهر,غیرقانونی,است/تعلل,در,تکمیل,طرح,جایز,نیست Icana

محمد دامادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از طولانی شدن روند تکمیل طرح مسکن مهر در کشور، گفت: متاسفانه این طرح مشکلات عدیده ای برای مالکان ایجاد کرده است.

نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طرح مسکن مهر برای مالکان به مسکن رنج و سختی بدل شده است، افزود: طولانی شدن روند تکمیل این طرح هزینه های بیشتری را بر دولت تحمیل کرده است.

دریافت پول بیشتر از مالکان مسکن مهر که در قرارداد نیز درج نشده غیرقانونی است

وی با اشاره به درخواست دریافت پول بیشتر از مالکان مسکن مهر برای تجهیز و تکمیل این طرح، تصریح کرد: دریافت پول بیشتر که در قرارداد نیز درج نشده غیرقانونی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه در واگذاری مسئولیت ساخت طرح مسکن مهر نیز اشتباهات بسیاری صورت گرفت، گفت: نظام حقوقی در این پروژه رعایت نشده از این رو اکنون مشکلات عدیده ای بر سر راه مالکان ایجاد شده است.

وزارت راه و شهرسازی در خصوص تکمیل طرح مسکن مهر موفق عمل نکرده است

دامادی با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی در خصوص تکمیل طرح مسکن مهر موفق عمل نکرده است، افزود: این وزارتخانه در ابتدا که اعتقادی به این طرح نداشت اکنون نیز که خواهان تسریع در تکمیل آن است گستردگی، افزایش قیمت ها و همچنین برخی بدعهدی پیمانکاران اجازه تکمیل آن را نمی دهد.

وی با بیان اینکه مردم متضرر اصلی طرح مسکن مهر و تاخیر چند ساله آن در تکمیل هستند، ادامه داد: کمیسیون عمران مجلس با توجه به اهمیت موضوع بارها در خصوص این طرح به وزارت راه و شهرسازی تذکر داده است اما متاسفانه هنوز اقدام عملی صورت نگرفته است.

وزارت راه و شهرسازی باید با تجمیع توان خود پرونده طرح مسکن مهر را هر چه سریع تر ببندد

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی باید با تجمیع توان خود پرونده طرح مسکن مهر را هر چه سریع تر ببندد، گفت: تعلل در تکمیل این طرح اعتبار دولت و مجلس را زیر سوال می برد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: متاسفانه نظارت های مستمر مجلس بر عملکرد دولت در طرح مسکن مهر تاثیر چندانی نداشته زیرا دولت بی توجه به تذکرات پی در پی است./

پایان پیام

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet