هدر موبایل
1397/05/31 08:40:47
سرویس سیاسی
عباسی:

راه حل مقابله با ناآرامی‌های افغانستان چیست؟/ حضور آمریکا در افغانستان هیچ نتیجه مثبتی برای مردم نداشته است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حضور آمریکا در افغانستان هیچ نتیجه مثبتی برای مردم نداشته و صرفا ناامنی‌ها و عدم آرامش مردم، ارمغان آمریکا بوده است.
راه حل مقابله با ناآرامی‌های افغانستان چیست؟/ حضور آمریکا در افغانستان هیچ نتیجه مثبتی برای مردم نداشته است عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حضور آمریکا در افغانستان هیچ نتیجه مثبتی برای مردم نداشته و صرفا ناامنی‌ها و عدم آرامش مردم، ارمغان آمریکا بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801105634892941.jpg راه,حل,مقابله,با,ناآرامی‌های,افغانستان,چیست؟/,حضور,آمریکا,در,افغانستان,هیچ,نتیجه,مثبتی,برای,مردم,نداشته,است Icana

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ناآرامی‌های افغانستان، اظهار داشت: آمریکا به هر منطقه‌ای که پا گذاشته ناآرامی را با خود به آنجا برده و غیر از این ارمغان دیگری نداشته است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا هرگاه به آفریقا، خاورمیانه یا هر جای دیگری که وارد شده همراه با ایجاد ناآرامی و کشتار مردم بوده است.

وی افزود: افغانستان یکی از آن کشورهایی است که آمریکا با هدف سیاسی به آن کشور پا گذاشته و اکنون شاهد هستیم از آن زمان تاکنون نه تنها امنیت و آرامشی در آن کشور حاکم نشده بلکه بر ناامنی دامن زده شده و گروه‌های تروریستی را پرورش داده است.

عباسی ادامه داد: آمریکا همواره با گروه‌های تروریستی معامله کرده و هر زمانی که امتیازی به آن‌ها داده توانسته چند صباحی آرامش را ایجاد کند و هر جا معامله ای نشده، برای مردم مشکلاتی ایجاد شده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی افزود: حضور آمریکا در افغانستان هیچ نتیجه مثبتی برای مردم نداشته و صرفا ناامنی‌ها و عدم آرامش مردم، ارمغان آمریکا بوده است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان افغانستانی نیز بعضا کوتاهی کرده‌اند و باید با همراهی مردم افغانستان آمریکا را از این کشور خارج کنند تا بتوانند در مسیر رشد گام بردارند، در غیر اینصورت مردم افغانستان شاهد چنین فجایعی هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet