ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1397/06/02 18:29:21
سرویس اجتماعی
حسینی مطرح کرد:

حمایت‌‎ ویژه از بزه‌دیدگان در طرح تشدید مجازات اسید پاشی/هزینه درمانی قربانیان اسیدپاشی تأمین می‌شود

طراح طرح تشدید مجازات اسید پاشی گفت: حمایت از بزه‌دیدگان مسئله بسیار مهمی است،که باید در کنار یک عامل بازدارنده برای جلوگیری از وقوع این حوادث دیده شود.
حمایت‌‎ ویژه از بزه‌دیدگان در طرح تشدید مجازات اسید پاشی/هزینه درمانی قربانیان اسیدپاشی تأمین می‌شود طراح طرح تشدید مجازات اسید پاشی گفت: حمایت از بزه‌دیدگان مسئله بسیار مهمی است،که باید در کنار یک عامل بازدارنده برای جلوگیری از وقوع این حوادث دیده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201807100030252487.jpg حمایت‌‎,ویژه,از,بزه‌دیدگان,در,طرح,تشدید,مجازات,اسید,پاشی/هزینه,درمانی,قربانیان,اسیدپاشی,تأمین,می‌شود Icana

فاطمه حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آخرین وضعیت طرح تشدید جرائم اسید پاشی گفت:  طرح تشدید جرائم اسید پاشی بعد از اعلام وصول، به کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ارسال و کلیاتش نیز به تصویب رسید و همچنین دو جلسه برای بررسی جزئیات در کمیسیون با حضور طراحان برگزار شد.

نماینده مردم تهران ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که در جلسات مذکور مطرح شد، ادغام آن با طرح دیگری بود که با مخالفت حاضرین مقرر شد مجدد و به صورت مستقل بررسی شود.

حسینی ابراز داشت: این طرح در جلسه هفته آینده کمیته نهایی می‌شود، امیدواریم در طرح تشدید مجازات عاملین اسید پاشی، همانطور که پیش‌بینی شده حمایت از بزه‌دیدگان نیز صورت بگیرد تا به غیر از دیه‌ای که مجرم پرداخت می‌کند، بخشی از هزینه‌های سنگین مالی تحمیل شده به قربانی نیز متقبل شود.  

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: امیدوارم این طرح در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان نیز با مشکل مواجه نشود، حمایت از بزه دیدگان مسئله بسیار مهمی است، که باید در کنار یک عامل بازدارنده برای جلوگیری از وقوع این حوادث دیده شود./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet