هدر موبایل
1397/06/02 13:06:04
سرویس سیاسی
میرزایی نیکو در تشریح طرح جامع انتخابات:

استعفا 6 ماه قبل از ثبت نام انتخابات مجلس برای همه رده ها الزامی است/ هیچ گروهی استثناء نشده است

عضو کمیسیون شوراهای مجلس، تاکید کرد: استعفا ۶ ماه قبل از ثبت نام برای کاندیدای انتخابات مجلس در همه سطوح الزامی است.
استعفا 6 ماه قبل از ثبت نام انتخابات مجلس برای همه رده ها الزامی است/ هیچ گروهی استثناء نشده است عضو کمیسیون شوراهای مجلس، تاکید کرد: استعفا 6 ماه قبل از ثبت نام برای کاندیدای انتخابات مجلس در همه سطوح الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106355304239.jpg استعفا,6,ماه,قبل,از,ثبت,نام,انتخابات,مجلس,برای,همه,رده,ها,الزامی,است/,هیچ,گروهی,استثناء,نشده,است Icana

قاسم میرزایی نیکو در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص طرح جامع انتخابات، گفت: در بخش انتخابات مجلس شورای اسلامی طرح جامع انتخابات موضوع استعفا چهار ماه قبل از ثبت نام برای کاندیداها مطرح شده بود اما در کمیسیون همان استعفا شش ماه قبل از ثبت نام تصویب شد.

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در این طرح استثنایی برای کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی قائل نشدیم و همه گروه ها و مدیران و مقامات برای ثبت نام در انتخابات مجلس باید از شش ماه قبل از ثبت نام استعفا دهند.

وی افزود: البته در این طرح بعضی افراد چون معاونان برخی مدیران، اعضای شوراهای روستا و شهرداری بعضی از شهر ها هم به این لیست اضافه شدند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: استعفا شش ماه قبل از ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی، برای ثبت نام در هر حوزه انتخابیه الزامی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet