هدر موبایل
1397/05/30 16:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیر سیاری در جمع خبرنگاران:

ارتش از توانمندی مقابله با انواع تهدیدات برخوردار است

معاون هماهنگ‌کننده آجا با بیان اینکه ماموریت ارتش دفاع از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی است، گفت: ارتش از توانمندی مقابله با انواع تهدیدات برخوردار است.
ارتش از توانمندی مقابله با انواع تهدیدات برخوردار است معاون هماهنگ‌کننده آجا با بیان اینکه ماموریت ارتش دفاع از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی است، گفت: ارتش از توانمندی مقابله با انواع تهدیدات برخوردار است. https://cdn.icana.ir/d/019/201804105560897884.jpg ارتش,از,توانمندی,مقابله,با,انواع,تهدیدات,برخوردار,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در حاشیه آیین اختتامیه شانزدهمین دوره آموزشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش که صبح امروز در مرکز آموزش درجه‌داری جودالائمه (ع) نزاجا برگزار شد، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همبستگی میان دانشجویان افسری موجب افزایش توان رزم می‌شود، اظهار داشت: ماموریت ارتش، دفاع از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی و دفاع از استقلال کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که برای انجام این مهم باید از اقتدار لازم متناسب با تهدیدات روز و نیز قدرت پاسخگویی به تهدیدات برخوردار باشیم.

وی افزود: ارتش با بهره‌گیری از کارکنان توانمند، آموزش‌دیده، با مهارت و مومن و‌ با بهره‌برداری از تجهیرات مناسب بومی که در اختیار دارد، همه گلوگاه‌ها را پشت سر گذاشته و توانمندی مقابله با انواع تهدیدات را دارد.

امیر سیاری گفت: آنچه باعث می‌شود در امان باشیم و مسیر پیشرفت و توسعه را ادامه دهیم، داشتن توانمندی متناسب با تهدیدات روز است؛ البته امروز این توانمندی وجود دارد.

دفاع پرس، وی تصریح کرد: 40 سال پیش که ما جوانان ارتش بودیم و هیچ تجربه جنگ واقعی نداشتیم، 8 سال دفاع مقدس افتخارآفرین را رقم زدیم و جوانان امروز می‌توانند از تجربیات دوران دفاع مقدس استفاده کنند و افتخارهایی به مراتب غرورانگیزتر از دفاع مقدس به دست آورند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet