هدر موبایل
1397/05/30 14:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قربانی:

تسهیلات مشاغل روستایی به کام دلال و شهرنشینان نباشد

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید تسهیلات مشاغل روستایی با نام روستایی و به کام دلال و شهرنشینان باشد.
تسهیلات مشاغل روستایی به کام دلال و شهرنشینان نباشد نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید تسهیلات مشاغل روستایی با نام روستایی و به کام دلال و شهرنشینان باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109838267697.jpg تسهیلات,مشاغل,روستایی,به,کام,دلال,و,شهرنشینان,نباشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی قربانی با اشاره به اعطای تسهیلات مشاغل روستایی به روستاییان اظهار کرد: باید پیگیری و نظارت های لازم بر اعطای این تسهیلات انجام شود تا این تسهیلات فقط برای ایجاد اشتغال در روستاها و برای روستاییان صورت گیرد و انحرافات به حداقل برسد.

وی افزود: در گذشته تسهیلات این چنینی برای ایجاد شغل ایجاد شده است اما متاسفانه منجر به ایجاد اشتغال پایدار نشده است.

قربانی با تاکید بر اینکه در حین اعطای تسهیلات باید آموزش های لازم برای ایجاد اشتغال نیز انجام شود، ادامه داد: در گذشته در قالب طرح های مختلف تسهیلات ارائه شد و افراد به دنبال ایجاد اشتغال بوده اند اما به علت اینکه آموزش و آگاهی لازم را در زمینه شغل مورد نظر نداشته اند منجر به ورشکستگی شد و شخص دریافت کننده تسهیلات یکی از بدهکاران به بانک شده است.

وی اظهار کرد: از سوی دیگر باید یک پنجره واحد برای روستاییان دریافت کننده تسهیلات مشاغل روستایی تشکیل شود تا این افراد تمامی اقدامات و استعلامات مورد نیاز را از طریق این پنجره پیگیری کنند تا این افراد روانه اداره های مختلف نشوند.

به گزارش ایسنا؛ به گفته نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی تاکنون مبلغ حدود 40 میلیارد تومان تسهیلات به روستاییان این استان از محل تسهیلات مشاغل روستایی پرداخت شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet