هدر اصلی
1397/06/01 22:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت:

آیا آمار میزان تولید برق کشور محرمانه است؟ / دستاوردهای مثبت کنوانسیون دریای خزر برای ایران / قدردانی اینستاگرامی نمایندگان از افتخارآفرینی ملی‌پوشان در جاکارتا

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
آیا آمار میزان تولید برق کشور محرمانه است؟ / دستاوردهای مثبت کنوانسیون دریای خزر برای ایران / قدردانی اینستاگرامی نمایندگان از افتخارآفرینی ملی‌پوشان در جاکارتا اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100519679589.jpg آیا,آمار,میزان,تولید,برق,کشور,محرمانه,است؟,/,دستاوردهای,مثبت,کنوانسیون,دریای,خزر,برای,ایران,/,قدردانی,اینستاگرامی,نمایندگان,از,افتخارآفرینی,ملی‌پوشان,در,جاکارتا Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، در جدیدترین پست اینستاگرامی خود مطرح کرد: اواسط تیرماه سال گذشته، سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد، سامانه‌ای که با رویکرد شفافیت و مبازره فساد راه‌اندازی شد، با اینهمه نه شهروندان و نه خبرنگاران دسترسی به اطلاعات خاصی ندارند. معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد در توضیحی با معرفی این سامانه از خبرنگاران درخواست کرد اگر نیاز به اطلاعات خاصی دارند، دستگاه‌های اجرایی موظفند این اطلاعات را به سرعت در اختیار آنها بگذارند. تصاویر پاسخ‌هایی که خبرنگاران پس از ارائه درخواست اطلاعات از نهادهای دولتی گرفته‌اند، این روزها در شبکه‌های اجتماعی زیاد دست به دست می‌شود. در این پاسخ‌ها حتی میزان تولید برق کشور محرمانه عنوان شده بود!

جعفرزاده‌ایمن‌آبادی معتقد است خیلی‌ها از شفاف‌سازی در کشور می‌ترسند. او به رویداد۲۴ می‌گوید: دلیل هراس از شفافیت این است که سر تا پای خیلی از کارهای ما مشکل‌دار است و اگر از روز اول شفاف‌سازی صورت می‌گرفت این‌همه فساد بوجود نمی‌آمد.

او می‌گوید: ما خودنظارتی بر همدیگر نداریم، بلکه دستگاه نظارتی داریم. دستگاه نظارتی هم، دستگاه دولتی است. یعنی افراد مشغول در آن بخش، اضافه کار بگیرند، کار می‌کنند و اگر اضافه کار نگیرند، کار نمی‌کنند. اگر در کشور، خودنظارتی بر همدیگر داشتیم کارمان به اینجا نمی‌رسید. اخیراً یکی از افراد که به لحاظ سیاسی اصلاً قبولش ندارم، پیشنهاد کرده اگر کسی انبار احتکارکنندگان را لو داد، یک درصد از ارزش آن را به عنوان هدیه به او دهیم. به نظر من، این روش بسیار خوب و منطقی است. ما باید بگذاریم که خود مردم به موضوعات ورود پیدا کنند و باید بدانیم این دستگاه‌های نظارتی که در کشور فعال هستند در مسیر نظارت و مبارزه با فساد، ترس دارند و متاسفانه بسیاری از ما از شفاف‌سازی واهمه داریم که بخشی از آن به مشکلات فرهنگی برمی‌گردد و بخش عمده آن هم به سیستم فشل مربوط می‌شود.

 

 

وی در پستی دیگر یادداشت کرد: 

در بعدازظهر روز دوشنبه ۲۹ مرداد ماه نشستی در کمیسیون امنیت ملی مجلس با حضور جناب آقای دکتر ظریف وزیر امور خارجه ایران تشکیل شد و جناب آقای دکتر ظریف به سوالات اینجانب که در رابطه با دغدغه و نگرانی های مردم ویژه دریای خزر بود پاسخ گفتند شایان ذکر اینکه این جلسه بالغ بر سه ساعت بطول انجامید و همه جوانب آن بررسی شد که چکیده آن بدین شرح می باشد امضای کنوانسیون رژیم حقوقی دستاورد بسیار مثبتی برای کشور است ولی متاسفانه مخالفان کشور و نظام و برخی که نگاه تخصصی به موضوع ندارند؛ سعی دارند با تحریف وقایع؛ این شیرینی را تلخ کنند و بازی برده را به باخت مبدل سازند. 
این کنوانسیون بیشتر از یک سال قبل تفاهم شد و در این یکسال ، مذاکرات در داخل کشور برای اخذ مجوز امضا از نهادهای ذیربط در جریان بود. 
کنوانسیون پس از امضا باید به تصویب مجالس ٥ کشور برسد. 
ویژگی های کنوانسیون:

١. در کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر منافع ایران کاملا رعایت و لحاظ شده است. 
٢. کلیه مفاد مثبت موافقتنامه های ١٩٢١و ١٩٤٠ در کنوانسیون جدید مندرج شده و از درج موارد منفی پرهیز شده است. 
٣. در کنوانسیون سهم کشورها از خزر و مرزبندی بستر و زیر بستر و خطوط مبدا انجام نشده و به آینده و توافقات بعد ی موکول شده است. 
٤. ایران به هیچ وجه از مواضع خود در سهم از خزر کوتاه نیامده است. 
٥. وضعیت خزر به صورت بسیار ویژه و منحصر به. فرد و بر اساس دریاچه بودن تعیین گردید. همچنین از برخی مفاد مثبت و قابل تطبیق دیگر دریاچه ها و دریاها و برخی اسناد و موافقتنامه ها در جهان نیز الگو گرفته شد. ٦. حق تصمیم گیری و حضور در خزر صرفا با ٥ کشور ساحلی خواهد بود. 
٧. دریانوردی فقط با پرچم ٥ کشور قابل انجام است. 
٨. حضور نظامی کشورهای بیگانه در خزر ممنوع شد. 
٩. کشورهای ساحلی حق ندارند قلمرو خود را برای تجاوز و دیگر اقدامات علیه یگدیگر در اختیار کشورهای دیگر قرار دهند. 
١٠ با اصرار ایران مقرر شد که عبور کشتی ها و زیردریایی های کشورهای دیگر ساحلی از آبهای سرزمینی حتما با مجوز قبلی انجام شود. 
١١. بخش بزرگی از آب دریا مشترک اعلام شد. 
١٢. هیچ کشور دیگر کماکان حق ندارد تا زمان مشخص شد سهم ایران، از مناطق مورد ادعای ایران اکتشاف و بهره برداری نفت و گاز انجام دهد. 
١٣. در کنوانسیون اسناد بالادستی و مصوبات رعایت و لحاظ شده اند. 

 

 

نماینده رشت همچنین با انتشار پستی افتخار افرینی علیرضا کریمی در بازی های جاکارتا را تبریک گفت.

 

 

وی تصاویری نیز از نشست هم اندیشی اش با جمعی از فرهیختگان و نخبگان شهرستان رشت منتشر کرد.

 

 

مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، در صفحه خود در اینستاگرام تصاویری از مراسم قدردانی از نمایندگان آزاده مجلس منتشر کرد.

 

 

امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: دولت اگر توان مدیریت ندارد نباید به سمت آزادسازی قیمت ها حرکت کند، جامعه کشش پراید 50میلیون تومانی را ندارد.

 رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس شورای اسلامی در واکنش به تصمیمات اخیر ارزی هیات دولت و اختصاص منابع گسترده ارزی به صنایع پتروشیمی اظهار داشت:  بر اساس پیش بینی‌ها، بسته جدید ارزی دولت فارغ از ارائه نظرات کارشناسی و تخصصی از سوی خبرگان اقتصادی کشور است و احتمالا به زودی شاهد مشکلات گسترده و انفجار تورمی باشیم. وی افزود: وجود نواقص گسترده در بحث تخصیص ارز دولتی و بروز رانت برای صنایع فعال در حوزه انرژی، مدیریت بازار ارز و اقتصاد کشور را انحصارا در دست کارتل‌های بزرگ انرژی قرار می دهد.

 عضو هیات رییسه کیمسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت اگر توان مدیریت ندارد نباید به سمت آزادسازی قیمت ها حرکت کند، بدون شک جامعه کشش پذیرش پراید 50میلیون تومانی را ندارد.  بر همین اساس اضافه کرد: متاسفانه از طرفی با عدم تخصیص ارز دولتی به واحد های تولیدی و عدم قیمت گزاری صحیح در بورس کالا، پنجاه درصد واحد های تولیدی تعطیل شده اند در صورتی که میزان نقدینگی نسبت به سال گذشته با افزایش سه برابری روبه رو شده است و این نشان دهنده عدم اعتماد مردم برای هدایت نقدینگی به سمت بازار تولید و پر ریسک بودن بخش تولیدی در کشور است و بنابر پیش بینی کارشناسان در صورت استمرار وضعیت موجود به زودی یک میلیون نفر در آستانه بیکاری قرار می گیرند و این به معنی یک فاجعه بزرگ برای کشور است.

وی با تاکید بر ضرورت ورود فوری مجلس برای در اختیار گرفتن تصمیمات در نحوه ی تخصیص ارز و تشکیل نوعی مجلس خبرگان اقتصادی گفت: بزرگ ترین شبکه رانتی کشور می تواند در حوزه نحوه تخصیص ارز دولتی شکل گیرد و قطعا با ادامه تصمیم گیری های ارزی دولت پشت در های بسته به زودی باید شاهد انواع رانت خواری در حدود هزاران هزاران میلیارد تومان باشیم. 

 

 

وی در پستی دیگر بر لزوم رسیدگی فوری به وضعیت مبهم بازنشستگی فرهنگیان تاکید کرد.

 

 

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسداقتصادی،با بیان اینکه «شفاف‌سازی یک اصل است که باید در همه زمینه‌ها اجرایی شود» گفت: مسلما یک مسئول در دوران مسئولیتش 1500 میلیارد تومان درآمد نخواهد داشت.
 امیر خجسته با اشاره به کمپین مردمی که در چند روز اخیر اتفاق افتاده و برخی از مسئولین شغل‌های فرزندان خود را اعلام کرده‌اند، بیان کرد: شفاف‌سازی یک اصل است و باید تمام مواردی که وجود دارد، آشکار شود. مردم باید بدانند که مسئولین در چه سطحی قرار دارند. یکی از موارد شفاف‌سازی اتفاقی است که در چند روز اخیر رخ داده است و مسئولان شغل‌های فرزندان خود را اعلام می‌کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه «از دیگر بحث‌های مهم در امر شفاف‌سازی، پرداختن به مسائل مالی و حقوقی است»،‌ تصریح کرد: مردم باید بدانند که نمایندگان در دوران قبل از نمایندگی و پس از آن چه میزان دارایی داشته‌اند.
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان اینکه «اموال نامشروعی که برخی از مسئولان به دست آورده‌اند باید به طور شفاف مشخص شود» اظهار داشت: مسلما یک مسئول در طول دوران مسئولیتش 1500 میلیارد تومان درآمد نداشته است و شفاف‌سازی باید به معنای واقعی در همه مسیرها انجام شود. شفاف‌سازی باید از مسئولین شروع شده و به وزارتخانه‌ها و مجلس و گمرک نیز برسد.
نماینده مردم همدان در مجلس ادامه داد: یکی از نکاتی که برای تمام نظام‌ها موفقیت‌آمیز بوده است، اجرا شدن امر شفافیت است. شفاف‌سازی باید در همه زمینه‌ها انجام شود، اکنون اصل ارتباطات است و نمی‌توان چیزی را از مردم پنهان کرد. کسانی که به ناحق چیزی را گرفتند باید آن را بحق برگردانند و قوه قضاییه باید با این افراد برخورد کند. ما نباید در وزارتخانه‌ها و مجلس چیز پنهانی داشته باشیم. یکی از راه‌های امیدوار ساختن مردم شفافیت است. .
امیرخجسته در پایان گفت: بنده همه چیز را در خصوص فرزندان و درآمدهایم آماده کردم و تا چند روز آینده در اختیار رسانه‌ها قرار خواهم داد.

 

 

سیدفرید موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس، در صفحه شخصی خود یادداشت کرد: عرفه روز فرصت هاست؛
فرصتى است تا خدایمان را بهتر بشناسیم و مهربانى اش را بیشتر درک کنیم
فرصتى است تا عاجزانه دست هایمان را بسوى خالق بخشنده باز کنیم و از او براى تمام گناهانمان طلب مغفرت کنیم
فرصتى است تا هم نوا با مولایمان حسین در مسیر آزادى خواهى و ستیز با ظلم قدم بگذاریم.
در این روز بزرگ از پروردگار متعال بخواهیم در سختى ها یار و یاورمان باشد تا از امتحانمان سربلند بیرون بیاییم. التماس دعا

 

 

فریده اولادقباد رئیس فراکسیون زنان مجلس از دیدارش با  سفیر استرالیا در تهران خبر داد.

 

 

عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، درخصوص مشکلات تولیدکنندگان لوازم بهداشتی و آرایشی، گفت: درمورد مسائلی که درحوزه تولیدکنندگان لوازم بهداشتی وجود دارد، مشکل تامین مواد اولیه بیش از هرمسئله دیگری دارای اهمیت است؛ زیرا بدون اختصاص ارزکافی تامین مواد اولیه هم به طورحتم دچار مشکل می شود، متاسفانه فرآیند اختصاص ارز درحال حاضر به گونه ای شده که وزارت صنعت درشناسایی تولیدکنندگان واقعی از توانایی لازم برخوردار نیست.

نماینده مردم نایین درمجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه فرآیندهای اختصاص ارز به تولیدکنندگان شفاف نیست، افزود: اگر فرآیندها و مسیراختصاص ارز به تولیدکنندگان واقعی شفاف باشد، به طورحتم ازدحامی در دریافت ارز ایجاد نمی شود، زیرا زیرساخت لازم برای ایجاد شفافیت و جلوگیری از سوء استفاده های متخلفان فراهم شده است؛ این درحالی است که هم اکنون تولیدکنندگان واقعی و افراد محق برای دریافت ارز پشت نوبت قرار گرفته و افراد دیگر ارزبسیاری دریافت می کنند.

وی با بیان اینکه فروشندگان مواد اولیه را نمی توان به دلیل نبود اعتبارات و منابع کافی ماه ها منتظرگذاشت، تصریح کرد: نمی توان اصلاح فرآیندها و قوانین مربوط به این بخش را درمدت زمان طولانی انجام داد، زیرا برای  تولیدکنندگان صرف زمان طولانی هیچ معنا  و مفهومی ندارد؛درحال حاضر حداقل بیش از دو ماه از شرایط به وجود آمده درنوسانات ارزی گذشته و مشکلات بسیاری درحوزه عملکردی تولیدکنندگان به وجود آمده است، لذا امیدواریم وزارت صنعت با ایجاد سامانه جدید تولیدکنندگان واقعی را حمایت کرده و دراختصاص ارز تدابیر لازم را اتخاذ کند.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، با تاکید براینکه اشکالات دراختصاص ارزبه تولیدکنندگان درهرحوزه ای از جمله مسائل بهداشتی ودرمانی باید هرچه سریعتر رفع شود، گفت: نبود ارزکافی برای تولیدکنندگان حوزه تولید را درماه های آینده با مشکل جدی روبه رو کرده و شاید مجبور باشیم کالاها و اقلام مورد نیازرا ازکشورهای دیگر وارد کنیم؛ این درحالی است که امکان و شرایط لازم برای تولید اکثر محصولات بهداشتی درکشور وجود دارد.

 

 

وی با انتشار تصویر زیر نوشت: این روزها چه روزهای با عظمتی است؛ موسی به طور می رود و فاطمه به خانه علی، ابراهیم با اسماعیل به قربانگاه، محمد با علی به غدیر و حسین با تمام هستیش به کربلا!
روز عرفه و عید قربان مبارک.

 

 

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم استان قم و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با انتشار توییتی از پاسخش به حاجی دلیگانی طراح طرح شفافیت رای نمایندگان در مجلس و اعلام حمایت از این طرح خبر داد.

 

 

پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، پست زیر را در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

 

 

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس، متن تذکر شفاهی اش را منتشر کرد: 

مردم انتظار دارند دولت و مجلس از این روزمرگی دست بردارند و فکری به حال معیشت مردم کنند، یکی از تولید کنندگان پتروشیمی در بورس کالا فریاد می‌زد که صدها میلیارد تومان در پتروشیمی هزینه کردم و ۳۸۰ تومان برای هر کیلو پتروشیمی سود می‌کنم اما کسانی که از بورس کالا استفاده می‌کنند، هر کیلویی ۶ هزار تومان سود می‌کنند.

موسوی لارگانی گفت: چرا فقط مصرف کنندگان نباید از بورس کالا استفاده کنند و دلالان باید استفاده کنند؟! نماینده فلاورجان در پایان نسبت به اخذ پول از مردم توسط مدارس انتقاد کرد وگفت: طبق قانون تحصیل تا پایان دیپلم در کشور ما رایگان است اما متاسفانه مدارس از مردم ۵۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان پول می‌گیرند، دولت از طرفی می‌گوید اخذ پول از مردم غیرقانونی است اما از سوی دیگر دست مدیران مدارس را باز می‌گذارد تا از مردم پول بگیرند، مردم واقعا مشکل دارند.

 

 

احمد سالک نماینده مردم اصفهان درمجلس با اشاره به مطرح شدن  این موضوع که دولت برای انتخاب وزیر کار منتظر تفکیک این وزارتخانه است، اظهار کرد: وزارتخانه کار، تعاون و رفاه اجتماعی بسیار عریض و طویل است و در شرایط فعلی باید بار سنگین آن از روی دوش یک وزیر برداشته شود.

او با اشاره به اینکه متاسفانه ما چندین بار گرفتار تفکیک و ادغام کردن وزارتخانه‌ها شده‌ایم، ادامه داد: هنر این نیست که امروز وزارتخانه‌ای را تفکیک کرده و پس از مدتی آن را ادغام کنیم.

نماینده مردم اصفهان مجلس با بیان اینکه مشکل اصلی ما عدم ساماندهی وزارتخانه‌ها و ادارات کشور است، تصریح کرد: راهکار اصلی برای حل این مشکل آن است که ساختار دستگاه‌های کشور ساماندهی و اصلا ح شود و باید این اصلاح ساختاری را در دستورکار قرار دهیم تا جایگاه و وظایف هر دستگاه و ارگانی مشخص شود.

سالک با اشاره به اینکه با ساماندهی ساختار دستگاه‌ها ممکن است تعداد وزرا از 17 نفر به 25 نفر برسد و ایرادی هم ندارد، گفت: مجلس باید ساختار تشکیلاتی دستگاه‌های کشور را اصلاح کند چرا که این موضوع منجر به تفکیک و سبک شدن امور می‌شود.

 

 

وی همچنین عنوان کرد: در موضوع ⁧‫شفافیترآراءرنمایندگان‬⁩ ضمن تحسین و اعلام حمایت خود از این طرح، باتوجه به اینکه بنده در حوزه انتخابیه حضور دارم، ان شاءلله در اسرع وقت آن را امضا خواهم کرد.

 

 

على اصغر یوسف نژاد نماینده مردم سارى و میاندورود در مجلس، با انتشار پستی نوشت: دکتر ظریف در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به منظور پاسخ به سوال اینجانب و جمعی از نمایندگان درمورد رژیم حقوقی دریای خزر حضور یافتند. 
وزیر محترم امورخارجه مسئله تصمیم گیری در خصوص سهم ایران از دریای خزر را تکذیب نمودند و توضیح دادند که این تفاهم نامه در مورد مسائل زیست محیطی و عدم حضور کشورهای بیگانه در دریای خزر بوده است. 
مشروح این نشست را در روزهای آینده به اطلاع شما عزیزان خواهم رساند.

 

 

محمود صادقی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، توییتی در خصوص تحقیق و تفحص از صندوق فرهنگیان منتشر کرد.

 

 

 

در اینستاگرام شخصی اش عنوان کرد: با تصویب اعضا مقرر شد تا هیئت امنایی 5 نفره متشکل از افراد حقیقی و حقوقی به تشخیص مقام معظم رهبری به جز رئیس صداوسیما تشکیل شود.
هیئت امنای صداوسیما بازوی مشورتی و نظارتی رئیس سازمان صداوسیما خواهد بود، اداره این سازمان در مواردی که در مفاد بعدی این طرح آمده، از جمله وظایف دیگر این هیئت امناست.
این طرح پس از بررسی و تصویب در کمیسیون برای ارزیابی بیشتر در جلسه علنی نمایندگان به هیئت‌رئیسه قوه‌مقننه ارائه می‌شود.

 

 

وی همچنین در پیامی افتخار آفرینی اسکیت سواران اردستانی در مسابقات قهرمانی اسکیت آلپالین استان اصفهان را تبریک گفت.

 

 

سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از دستور مساعد معاون توسعه صدا و سیما در خصوص پوشش تلویزیونی دیجیتال روستاهای بارونق، خنچه و سرنج کاشان خبر داد.

 

 

همایون هاشمی نماینده مردم میاندوآب شاهین دژ و تکاب در مجلس، از دیدارش با اردکانیان وزیر نیرو نوشت:

در این دیدار گزارشی از وضعیت و مشکلات آب جنوب استان در حوزه های کشاورزی ،آب شرب شهری و روستایی،سهم آبه واحد های صنعتی، وضعیت سدها و مشکلات ایجاد شده به دلیل اجرای برنامه های ستاد احیای دریاچه ارومیه ارائه و خواستار رسیدگی جدی وزارت نیرو ساخت دریاچه مصنوعی در تبریز از محل سهم آبه دریاچه ارومیه 
نباید بار احیای دریاچه ارومیه را مردم جنوب استان به دوش بکشند در حالی که دیگران در این خصوص احساس مسئولیت نکنند.
در ادامه این دیدار مواردی از قبیل تخصیص آب به واحد های صنعتی، تخصیص اعتبار برای ایستگاه پمپاژ سد ساروق برای آبیاری زمین های کشاورزی لوله گذاری شده در پایاب این سد، تسریع در تخصیص اعتبار برای شبکه فاضلاب تکاب ،مطالعه آلودگی آب های سطحی و زیر سطحی منطقه و اعزام کارشناسان فنی به منطقه، کم آبی روستاهای میاندوآب و پایاب سد نوروز لو و مشکلات کشاورزان شاهیندژ مطرح و دستورات لازم از اردکانیان وزیر نیرو صادر گردید.

 

 

سید کمال الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس، پیامی درخصوص درگذشت غم انگیز بانوی ورزشکار تیم ملی منتشر کرد:

درگذشت نابهنگام و دلخراش کماندار خوش اخلاق و ملی پوش قهرمان تیم ملی سافتبال جمهوری اسلامی ایران باعث تاثر، تاسف و تالم فراوان گردید.

این مصیبت جانکاه را به خانواده مرحومه #اسماء #زحمتکش، مردم نوع دوست شهرستان دشتی و استان بوشهر و جامعه ورزش کشور تسلیت عرض نموده، از خداوند کریم برای ایشان صبر و برای آن مرحومه غفران و رحمت مسئلت می نمایم.

او قهرمان گونه زیست و پهلوان گونه بدرود حیات گفت و این ‏آغازیست بی پایان برای نام نکویی که به یادگار گذاشت.
روحش شاد و یادش گرامی

 

 

محمد دامادی در صفحه خود در اینستاگرام یادداشت کرد: هفته گذشته رفتم به دیدن یکی از بازی های تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری.یادم نیست آخرین بار کی به ورزشگاه رفتم اما اینبار حتما فرق داشت.اولین بار بود که میدیدم بانوان هم در ورزشگاه حضور دارند .آمده بودند و‌ با حفظ فاصله و بصورت کاملا مرتب در ورزشگاه حضور پیدا کرده و تیم شهرشون رو‌ تشویق می کردند.چقدر عالی بودند.جو ورزشگاه هم بسیار عالی بود.این همه تماشاگر آمدند بدون کوچکترین بی احترامی بدون کوچکترین مشکلی.نه از فحاشی خبری بود و‌ هیچ حاشیه دیگری.بنظرم ما باید برویم به سمت اعتماد به نیمه دیگر جامعه و اجازه بدهیم حضور بانوان و خانواده ها در ورزشگاه ها فرصت بداخلاقی هایی را که در همین چند هفته ابتدایی فصل لیگ برتر صدای همه را در آورده از بین ببرد.پیشنهاد میکنم حداقل یک نیم فصل امتحان کنیم.

 

 

تصاویری از نشست اش با رئیس سازمان برنامه وبودجه و مدیر عامل شرکت گل گهر به اشتراک گذاشت.

 

 

مهرداد لاهوتی نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس، از جلسه اش با وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصوص صادرات چای ایرانی و تصاویری از نشست اش با وزیرجهاد کشاورزی درخصوص مشکلات چایکاران منتشر کرد.

 

 

کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس نهم شورای اسلامی، در تازه ترین پست اینستاگرامی خود فرا رسیدن عید قربان را تبریک گفت.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet