هدر موبایل
1397/05/31 13:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکرمی:

باید به وضعیت تحریم به عنوان فرصت نگاه کرد

اکرمی گفت: اگر مسئولی فسادی را مرتکب می‌شود باید با قاطعیت با او برخورد کرد.
باید به وضعیت تحریم به عنوان فرصت نگاه کرد اکرمی گفت: اگر مسئولی فسادی را مرتکب می‌شود باید با قاطعیت با او برخورد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44529.jpg باید,به,وضعیت,تحریم,به,عنوان,فرصت,نگاه,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری، درباره بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اقشار مختلف مردم اظهار کرد: بیانات مقام معظم رهبری در هر مقطعی مهم بوده و همه ما باید به صحبتهای ایشان عمل کنیم.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری افزود: در این ۵ ماهی که از آغاز سال 97 می‌گذرد؛ هیچ حادثه غیرمترقبه همانند زلزله، قحطی، خشکسالی رخ نداده که  انتظار چنین حادثه اقتصادی را داشته باشیم.

وی گفت:  نرخ ارز از ۴۰۰۰ تومان به ۱۰۰۰۰ تومان افزایش یافته است و از جهتی گرانی‌های مربوط به قیمت گوشت، مسکن، این وضعیت را بحرانی کرده است.

اکرمی تاکید کرد: همه ما در عمل قبول داریم بسیاری از مشکلات داخلی است؛ بنابراین باید به مسائل داخلی اهتمام جدی داشته باشیم و از فرافکنی جلوگیری کنیم.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه تاکنون افراط و تفریط‌های زیادی در کشور وجود داشته است، تاکید کرد: گاهی امید ما به خارج از کشور بوده و از وضعیت داخل غافل شدیم، در حالی که باید حد اعتدال رعایت می‌شد.

اکرمی  با اشاره به اینکه ما با برخی کشور‌ها از جمله آمریکا، اسرائیل و.. رابطه نداریم و تعامل و همکاری‌مان با ۲۰۰ کشور دنیا به خوبی برقرار است؛ افزود: باید به وضعیت تحریم و تهدید به عنوان فرصت نگاه کرد.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه مشکلات و مسائل داخلی باید با هم فکری، انسجام، همکاری رفع شود, گفت: نباید دولت را جدا از مردم بدانیم و دولت خادم ملت است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی با بیان اینکه رئیس جمهور توسط مردم انتخاب می‌شود؛ افزود:مردم باید قانون‌گرا وقانون مدار باشند و اگر مسئولی فسادی را مرتکب می‌شود, باید با قاطعیت با او برخورد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet