خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/31 15:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حریرچی مطرح کرد؛

کمبود تخت بیمارستانی؛ علت انجام تعمیرات در حضور بیماران

سخنگوی وزارت بهد اشت گفت: در بیمارستان‌هایی با اشغال تخت بالای ۹۰ درصد، امکان تخلیه بیماران برای تعمیرات وجود ندارد.
کمبود تخت بیمارستانی؛ علت انجام تعمیرات در حضور بیماران سخنگوی وزارت بهد اشت گفت: در بیمارستان‌هایی با اشغال تخت بالای 90 درصد، امکان تخلیه بیماران برای تعمیرات وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100504861664.jpg کمبود,تخت,بیمارستانی؛,علت,انجام,تعمیرات,در,حضور,بیماران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت، اظهار کرد: تعمیرات بخش‌های مختلف بیمارستان‌ها و مراکز درمانی باید بدون حضور بیمار و در زمان تعطیلی بخش مربوطه انجام شود تا مشکلاتی از قبیل پخش ریزگرد یا عفونی شدن محیط درمانی ایجاد نشود.

وی ادامه داد: متأسفانه به دلیل کمبود تخت بیمارستانی در کشور گاهی تعطیلی این بخش باعث بروز مشکلاتی در ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم و مراجعان می‌شود.

تعطیلی اورژانس برای تعمیرات ساختمانی امکان ندارد
حریرچی عنوان کرد: در برخی موارد تعمیرات بخش‌هایی از بیمارستان که مربوط به اورژانس است به دلیل مراجعه زیاد، استراتژیک بودن این بخش و عدم امکان انتقال بیماران یا تخلیه آن، وجود ندارد.

سنگوی وزارت بهداشت تأکید کرد: مواردی که به دلیل تجهیز نشدن بخش در هنگام تعمیرات به وزارت بهداشت ارسال شده است اکثرا مربوط به بیمارستان‌هایی است که اشغال تخت آ‌نها بالای 90 درصد بوده و امکان انتقال بیماران وجود نداشته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی گفت: من از همه مردم و مراجعان به مراکز درمانی عذرخواهی می‌کنم و باید بگویم که تعمیرات بخش‌های درمانی با حضور بیماران به خاطر نبود تخت‌های لازم در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet