هدر موبایل
1397/05/31 17:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آیت الله صافی گلپایگانی:

شغل پلیس ارزشمند و تأمین‌کننده مقاصد اسلام است

آیت‌الله صافی گلپایگانی گفت: شغل ارزشمند پلیس اسباب رضایت امام زمان(عج)، آحاد جامعه و تأمین‌کننده مقاصد اسلام است.
شغل پلیس ارزشمند و تأمین‌کننده مقاصد اسلام است آیت‌الله صافی گلپایگانی گفت: شغل ارزشمند پلیس اسباب رضایت امام زمان(عج)، آحاد جامعه و تأمین‌کننده مقاصد اسلام است. https://cdn.icana.ir/d/019/96271.jpg شغل,پلیس,ارزشمند,و,تأمین‌کننده,مقاصد,اسلام,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله «لطف‌الله صافی گلپایگانی» در دیدار سردار «عبدالرضا آقاخانی» فرمانده انتظامی استان قم، اظهار کرد: ان‌شاءا... در انجام وظایف دینی، اسلامی و حمایت از فقرا و ضعفا همواره موفق باشید تا توجهات حضرت ولی عصر(عج) شامل حال همه مردم باشد.

وی گزارش فرمانده انتظامی استان قم در ابتدای این دیدار را امیدبخش دانست و تصریح کرد: از نیروی انتظامی رضایت داریم، ان‌شاءا... برنامه‌هایی را که قول داده‌اید و مهم‌ترین آن توجه به جنبه‌های معنوی و اخلاقی در قم است، بتوانید اجرایی کنید، وضعیت فرهنگی استان قم باید مطابق شان کریمه اهل بیت(س) و الگوی سایر استان‌ها باشد.

صافی گلپایگانی افزود: شغل پلیس ارزشمند و اسباب رضایت امام زمان(عج) است، خداوند بر توفیقات‌تان بیفزاید تا موجبات رضایت‌مندی آحاد جامعه را فراهم کرده و مقاصد اسلام و دین به وسیله شما تأمین شود.

به گزارش ایسنا، سردار «عبدالرضا آقاخانی» فرمانده انتظامی استان قم نیز در سخنانی با اشاره به فضای معنوی استان قم مأموریت در این استان را خاص و متفاوت از سایر استان‌ها دانست و اولویت مأموریت خود را در قم مبارزه و مقابله با مواد مخدر، مباحث اجتماعی، مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کاهش تصادفات فوتی برشمرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet