هدر موبایل
1397/05/31 17:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فروزنده:

دستگاه قضا دادگاه ویژه‌ای برای رسیدگی به جرائم اخلالگران اقتصادی تشکیل دهد

لطف‌الله فروزنده فعال سیاسی اصولگرا درباره محاکمه متهمان اقتصادی گفت: قوه قضاییه باید هرچه سریعتر دادگاه‌های ویژه‌ای را برای رسیدگی به جرائم اخلالگران اقتصادی تشکیل داده و محاکمات را به صورت علنی انعکاس دهد.
دستگاه قضا دادگاه ویژه‌ای برای رسیدگی به جرائم اخلالگران اقتصادی تشکیل دهد لطف‌الله فروزنده فعال سیاسی اصولگرا درباره محاکمه متهمان اقتصادی گفت: قوه قضاییه باید هرچه سریعتر دادگاه‌های ویژه‌ای را برای رسیدگی به جرائم اخلالگران اقتصادی تشکیل داده و محاکمات را به صورت علنی انعکاس دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106640350915.jpg دستگاه,قضا,دادگاه,ویژه‌ای,برای,رسیدگی,به,جرائم,اخلالگران,اقتصادی,تشکیل,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، لطف‌الله فروزنده فعال سیاسی اصولگرا درباره تاکید اخیر مقام معظم رهبری به قوه قضاییه مبنی بر رسیدگی به جرائم مفسدان اقتصادی، بیان کرد: باید با توجه به انتظار عمومی، با مفسدان اقتصادی برخورد شود، چرا که این امر تاثیر بسزایی بر حل معضلات اقتصادی و بازگشت اعتماد به افکار عمومی خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به مجوز مقام معظم رهبری، قوه قضاییه باید هرچه سریعتر دادگاه‌های ویژه‌ای را برای رسیدگی به جرائم اخلالگران اقتصادی تشکیل داده و محاکمات را به صورت علنی انعکاس دهد، همچنین لازم است که قوه قضاییه به سرعت قضاتی حرفه‌ای را برای صدور احکام عادلانه به منظور رسیدگی به جرائم مفسدان اقتصادی به کار بگیرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فروزنده، تصریح کرد: مردم می‌خواهند، اخلالگران اقتصادی هرچه سریعتر محاکمه شده و حکمشان اجرایی شود، بدیهی است که اگر رسیدگی به این گونه جرائم  در روند اطاله دادرسی قرار بگیرد، افکار عمومی بی‌اعتماد شده و متخلفان هم فضا را برای انجام اعمال مجرمانه اقتصادی فراهم خواهند دید و باعث جلوگیری از بروز جرائم اقتصادی خواهد شد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet