هدر موبایل
1397/05/31 16:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
الهیان:

دولت باید از سیاسی کردن موضوع در حل مشکلات حوزه اقتصادی کشور پرهیز کند

نماینده دوره هشتم مجلس گفت: دولت قطعا باید از سیاسی کردن موضوع در حل مشکلات حوزه اقتصادی کشور پرهیز کند و به عبارتی به پیشنهادات کاربردی از هر طیف سیاسی دلسوز نظام جمهوری اسلامی توجه ویژه نشان دهد.
دولت باید از سیاسی کردن موضوع در حل مشکلات حوزه اقتصادی کشور پرهیز کند نماینده دوره هشتم مجلس گفت: دولت قطعا باید از سیاسی کردن موضوع در حل مشکلات حوزه اقتصادی کشور پرهیز کند و به عبارتی به پیشنهادات کاربردی از هر طیف سیاسی دلسوز نظام جمهوری اسلامی توجه ویژه نشان دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/45476.jpg دولت,باید,از,سیاسی,کردن,موضوع,در,حل,مشکلات,حوزه,اقتصادی,کشور,پرهیز,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، زهره الهیان نماینده تهران در دوره هشتم مجلس، شرایط سخت اقتصادی و معضلات جدی که به لحاظ معیشتی بر مردم تحمیل می‌شود اقتضا می‌کند که دولت به پیشنهاد افراد دلسوز و باتجربه توجه کند و برای حل مشکلات کنونی این حوزه کمک بگیرد.

نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که تأکید کردند دولت طرح جامعی ارائه دهد، نیاز است که دولتمردان ما از مشاورانی که دلسوز هستند و دغدغه خدمت به مردم را دارند در جهت حل معضلات اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم و رفع گرانی و تورم و معضلات بانکی موجود کشور کمک بگیرند.

وی افزود: در این راستا دولت قطعا باید از سیاسی کردن موضوع در حل مشکلات حوزه اقتصادی کشور پرهیز کند و به عبارتی به پیشنهادات کاربردی از هر طیف سیاسی دلسوز نظام جمهوری اسلامی که دغدغه رفع معضلات معیشتی مردم را دارند توجه ویژه نشان دهد.

الهیان بیان داشت: گاهی مشاهده می‌شود پیشنهادهایی از سوی افراد یا طیف‌های مختلف با توجه به سلایق سیاسی که دارند بایکوت می‌شود و یا در مقابل نظرات افرادی که همسو با دولت نیستند مقاومت می‌شود و این اشتباه بزرگی است و حتما باید تیم اقتصادی رئیس جمهور کشورمان با نگاه فراجناحی از مشاوران دلسوز و باتجربه کمک بگیرند و دیدگاههای سیاسی را دخالت ندهند.

وی در پاسخ به این سوال که محورهای نامه قالیباف تا چه حد می‌تواند گره‌گشای مشکلات اقتصادی کنونی کشورمان باشد؟ گفت: پیشنهاداتی که داده شده مسلما جنبه‌های مختلف دارد و باید توسط اقتصاددانان ارزیابی شود ولی آنچه که در کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام شکل گرفته با حضور افراد مسلط به حوزه اقتصاد بوده و از افراد کاردان و باتجربه استفاده شده است.

الهیان در ادامه‌ گفت‌و‌گو درباره ضرورت استفاده دولت از ظرفیت مدیران جهادی ابراز کرد: قطعاً کلید حل مشکلات کنونی کشور، برکناری مدیران ناکارآمد و استفاده از ظرفیت مدیران جهادی است و دولت باید به این فکر کند که از نیروهای با تجربه و با سابقه مدیریت اجرایی را با دیدگاههای مختلف در چارچوب اقتصاد اسلامی به کمک بگیرد.

گزارش فارس، به نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولتمردان ما می‌توانند با برکناری مدیران بی‌تفاوت و منفعت‌جو و جایگزین کردن مدیران متخصص و متعهد به انقلاب بر مشکلات فعلی فائق آیند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet