هدر موبایل
1397/06/01 08:33:29
سرویس فرهنگی
جمالی نوبندگانی پاسخ داد:

علت باخت تیم ملی امید از میانمار چه بود؟/ تیم قهرمان نباید از رویایی با هیچ رقیبی هراس داشته باشد

عضو فراکسیون ورزش مجلس درباره باخت تیم ملی ایران در برابر میانمار توضیحاتی ارائه داد و البته این باخت را تبانی ندانست.
علت باخت تیم ملی امید از میانمار چه بود؟/ تیم قهرمان نباید از رویایی با هیچ رقیبی هراس داشته باشد عضو فراکسیون ورزش مجلس درباره باخت تیم ملی ایران در برابر میانمار توضیحاتی ارائه داد و البته این باخت را تبانی ندانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201711103725676107.jpg علت,باخت,تیم,ملی,امید,از,میانمار,چه,بود؟/,تیم,قهرمان,نباید,از,رویایی,با,هیچ,رقیبی,هراس,داشته,باشد Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به باخت تیم ملی امید ایران در برابر میانمار در چارچوب رقابت‌های آسیایی که با هدف روبه‌رو نشدن با کره جنوبی انجام گرفت، گفت: عنوان این اقدام که از سوی تیم ملی امید ایران سر زد را نمی‌توان تبانی گذاشت و چنین اقدامی برای مواجه نشدن با رقبای قدر تمام دنیا مرسوم بوده و روی می‌‎دهد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه در برخی رسانه‌ها از عنوان تبانی برای این اقدام بازیکنان تیم ملی ایران استفاده شده که اشتباه است، افزود: بر اساس تعاریف، تبانی وقتی روی می‌دهد که دو طرف بر سر یک نتیجه به توافق برسند ولی این اقدام در بازی ایران و میانمار رخ نداد.

وی اضافه کرد: در عین حال کادر فنی تیم همه جوانب را در نظر نگرفته بود و از سوی دیگر عربستان هم به همین شکل از کره شمالی باخت تا سرگروه نشود و به این ترتیب ایران سرگروه و نهایتا با کره مواجه شد.

جمالی نوبندگانی با تأکید بر اینکه تیمی که برای قهرمانی به رقابت‌های آسیایی پا می‌گذارد، نباید ترسی از مواجه شدن با تیم‌های دیگر داشته باشد، ادامه داد: چنین اقداماتی به بازیکنان تیم ملی القا می‌کند که ما از مواجه شدن با تیمی مانند کره ترس داریم و قطعا در صورت نتیجه نگرفتن در برابر این تیم اولین انتقاد و دلیل برای باخت همین مسئله خواهد بود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: چنین شیوه‌ای نباید به صورت علنی و رسانه‌ای اعلام شود تا روحیه بازیکنان را تحت تأثیر قرار دهد در هر صورت امیدواریم تیم ملی امید ایران برابر امید کره جنوبی نمایش قابل قبولی داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet