خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/06/01 00:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیری:

حل مشکلات اقتصادی مردم دغدغه مشترک دولت و مجلس است

معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: حل مشکلات اقتصادی مردم دغدغه مشترک دولت و مجلس است و اتحاد و انسجام قوا و ثبات وضعیت دستگاه های اقتصادی می تواند دشمن را از ایجاد التهاب و نارضایتی مایوس کند.
حل مشکلات اقتصادی مردم دغدغه مشترک دولت و مجلس است معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: حل مشکلات اقتصادی مردم دغدغه مشترک دولت و مجلس است و اتحاد و انسجام قوا و ثبات وضعیت دستگاه های اقتصادی می تواند دشمن را از ایجاد التهاب و نارضایتی مایوس کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201602107657582810.jpg حل,مشکلات,اقتصادی,مردم,دغدغه,مشترک,دولت,و,مجلس,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی امیری پس از دیدار با اقشار مختلف مردم شیعه و سنی غرب استان گلستان هنگام ترک گرگان اظهار داشت: استیضاح حق نمایندگان مردم است اما دولت نیز به استمرار اعتماد مجلس در ادامه کار وزیر اقتصاد امیدواری دارد.

وی اظهار داشت: امیدوارم با توضیحات وزیر امور اقتصادی و دارایی برای نمایندگان رفع ابهام شده و کماکان دولت از خدمات ایشان بهره مند باشد. 

امیری ابراز امیدواری کرد؛ توضیحات کرباسیان و ارائه آمار و ارقام و طرح ریشه های مشکلات موجود بتواند نمایندگان محترم را قانع کند. 

معاون رییس جمهور بیان کرد: حل مشکلات اقتصادی مردم دغدغه مشترک دولت و مجلس است و در شرایطی که آمریکا و رژیم صهیونیستی جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ایران را به راه انداخته اند، اتحاد و انسجام قوا و ثبات وضعیت دستگاه های اقتصادی می تواند دشمن را از ایجاد التهاب و نارضایتی مایوس کند.

امیری افزود: ایجاد فضای آرام در اقتصاد کشور اجتناب ناپذیر و یک ضرورت مهم و حیاتی است که اتحاد سه قوه می تواند موجب تقویت آرامش موجود در کشور و از میان بردن التهابات طراحی شده توسط بدخواهان گردد.

به گزارش ایرنا معاون رییس جمهور در سفر به استان گلستان همچنین در منزل مادر مرحومه مرجان نازقلچی فرماندار فقیده بندرترکمن و از شهدای فاجعه منا حاضر و با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد.

شرکت در نماز عید قربان و سخنرانی برای نمازگزاران و تبیین شرایط کشور و دیدار با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان و نیز ائمه جمعه شیعه و سنی شهرستان بندرترکمن و حضور در افتتاح همزمان 50 پروژه عمرانی از دیگر برنامه های سفر معاون امور مجلس رییس جمهور به استان گلستان بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet