هدر موبایل
1397/06/01 01:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آیت الله نوری همدانی:

اقدامات در حل مشکلات باید توسط مردم احساس شود

مرجع عالیقدر جهان تشیع گفت: برنامه ریزی ها در شرایط فعلی اقتصادی کشور برای حل مشکلات باید به گونه ای باشد که مردم آن را احساس کنند.
اقدامات در حل مشکلات باید توسط مردم احساس شود مرجع عالیقدر جهان تشیع گفت: برنامه ریزی ها در شرایط فعلی اقتصادی کشور برای حل مشکلات باید به گونه ای باشد که مردم آن را احساس کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/43017.jpg اقدامات,در,حل,مشکلات,باید,توسط,مردم,احساس,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله حسین نوری همدانی در دیدار با استاندار خراسان رضوی اظهار کرد: باید تاکید کرد در شرایط فعلی اقتصادی کشور  برنامه ریزی ها برای حل مشکلات باید به گونه ای باشد که مردم آن را احساس کنند و شاخص های رفاه در جامعه ارتقاء یابد.

وی افزود: دشمن درتلاش است تا از ارتقاء علمی کشور در عرصه های مختلف جلوگیری کند که باید در برابر این توطئه هوشیار بود.ریشه بسیاری از انحرافات ورود به مباحثی است که اطلاعات کافی درمورد آن نداریم و مردم وظیفه دارند در مقابل اطلاعات ناقصی که توسط بعضی از افراد ارایه می شود سکوت نکنند.

مرجع عالیقدر جهان تشیع گفت: مردم و ولایت فقیه دو رکن اساسی انقلاب اسلامی  هستند و دشمن  تلاش می کند میان این دو رکن فاصله بیاندازد و در این شرایط مدیریت جامعه کاری بسیار مهم و مقدس است که باید با پشتوانه علم، آگاهی و همراهی مردم برای ساماندهی مشکلات برنامه ریزی و تلاش کرد.

به گزارش مهر، وی در ادامه تاکید کرد: مدیریت در خراسان رضوی و مشهد متفاوت با دیگر شهرها بوده  وباید خدمات مناسبی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی ارائه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet