هدر موبایل
1397/06/01 09:45:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
هاشم زایی:

چرا هیچ کدام از نمایندگان تهران طرح سوال از روحانی را امضاء نکردند؟

نماینده مردم تهران تاکید دارد که در موضوع طرح سوال از روحانی نگاه غالب سیاسی است و دغدغه های معیشتی زیر نگاه سیاسی قرار گرفته اند.
چرا هیچ کدام از نمایندگان تهران طرح سوال از روحانی را امضاء نکردند؟ نماینده مردم تهران تاکید دارد که در موضوع طرح سوال از روحانی نگاه غالب سیاسی است و دغدغه های معیشتی زیر نگاه سیاسی قرار گرفته اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605105973843727.jpg چرا,هیچ,کدام,از,نمایندگان,تهران,طرح,سوال,از,روحانی,را,امضاء,نکردند؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا هاشم زایی، درباره موضوع طرح سوال از رییس جمهور گفت : اصولا برخی از مسائل مثل موضوع سوال از رییس جمهور در کشور ما تابو می شود و اگر عادی با این موضوع برخورد می کردیم بسیار خوب هم بود اما زمانی که آن را تابو می کنیم ، اصل موضوع زیر سایه مباحث حاشیه ای قرار می گیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در ادامه این مطلب افزود: بعضی از سوال کنندگان – ممکن است همه اینطور نباشند- نگاه سیاسی به موضوع سوال از رییس جمهور دارند یعنی اصل دغدغه آن ها مشکلات معیشتی نیست و بر اساس یک تسویه حساب سیاسی اقدام به طرح سوال کرده اند.

هاشم زایی همچنین تصریح کرد : هیچ کدام از نمایندگان تهران سوال از رییس جمهور را امضا نکرده اند چرا که نگاه ما این بود که در جریانی که موضوع سوال از رییس جمهور را دنبال می کنند به نوعی نگاه سیاسی وجود دارد و طرح این سوال کمکی به معیشت مردم نمی کند.

وی ادامه داد : اصل موضوع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم مورد توجه و نظر ما نیز هست اما من تصور می کنم جریانی این سوالات را تعقیب می کند که بعضا نگاه سیاسی بر آن ها غالب است.

به گزارش جمهوریت، عضو فراکسیون امید درباره نگاه فراکسیون متبوع خود به موضوع طرح سوال از رییس جمهور نیز گفت : نگاه کلی فراکسیون امید درباره سوال از رییس جمهور منفی است به همین دلایل که مطرح کردم فراکسیون دلیلی برای طرح سوال در شرایط فعلی نمی بیند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet