پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/06/01 12:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شریفی:

امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگری به وفاق‌، همدلی و هم‌افزایی نیاز دارد

نماینده بندرلنگه در مجلس گفت: جلسه سؤال از رئیس‌جمهور به هیچ عنوان نباید دستاویزی برای مسائل سیاسی، جناحی و حزبی باشد. امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگری به وفاق‌، همدلی و هم‌افزایی نیاز دارد.
امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگری به وفاق‌، همدلی و هم‌افزایی نیاز دارد نماینده بندرلنگه در مجلس گفت: جلسه سؤال از رئیس‌جمهور به هیچ عنوان نباید دستاویزی برای مسائل سیاسی، جناحی و حزبی باشد. امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگری به وفاق‌، همدلی و هم‌افزایی نیاز دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201707100209223060.jpg امروز,کشور,ما,بیش,از,هر,زمان,دیگری,به,وفاق‌،,همدلی,و,هم‌افزایی,نیاز,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ناصر شریفی،گفت: جلسه رئیس‌جمهور نباید به جلسه‌ای برای مچ‌گیری تبدل شود بلکه باید با هدف تنویر افکار عمومی و تسریع در حل مشکلات اقتصادی مسائل در این جلسه مطرح شود.

نماینده مردم بندرلنگه در مجلس شورای اسلامی، افزود: نباید چنین تعبیری از سؤال رئیس‌جمهور شود که حتما بناست مچ‌گیری شود و مسائلی از این دست در جلسه توسط نمایندگان مطرح شود.این جلسه برای سؤال و پاسخ است تا بسیاری از مسائل برای مردم شفاف شود.

وی اظهار داشت: سؤال از رئیس‌جمهور به خاطر این است که چالش‌هایی که در حوزه اقتصادی ایجاد شده و مردم با آن مواجه هستند شفاف‌سازی لازم صورت گیرد و زمینه برای تسریع حل مشکلات فراهم شود و این جلسه با هدف تنویر افکار عمومی باید باشد و خواهد بود.

گزارش فارس، به شریفی در پایان خاطرنشان کرد: جلسه سؤال از رئیس‌جمهور در فضایی بسیار آرام برگزار شود و نمایندگان سؤالات را در موضوعات مدنظر مطرح کنند و رئیس‌جمهور نیز با سعه صدر در رابطه با مسائلی که در سؤال مطرح شده پاسخ دهد و هم نمایندگان  و هم افکار عمومی را اقناع کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet