پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/06/01 11:46:51
سرویس استان ها
فرشادان:

کمیته تحقیق و تفحص از هلدینگ پتروشیمی باختر تشکیل می‌شود

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی گفت که کمیته تحقیق و تفحص از هلدینگ پتروشیمی باختر از سوی کمیسیون اقتصادی تشکیل می‌شود.
کمیته تحقیق و تفحص از هلدینگ پتروشیمی باختر تشکیل می‌شود نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی گفت که کمیته تحقیق و تفحص از هلدینگ پتروشیمی باختر از سوی کمیسیون اقتصادی تشکیل می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803107857990022.jpg کمیته,تحقیق,و,تفحص,از,هلدینگ,پتروشیمی,باختر,تشکیل,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید مهدی فرشادان اظهار کرد: تقاضای جمعی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از هلدینگ پتروشیمی باختر با ۶۷ درصد آراء به تصویب مجلس رسید. بر این اساس این مصوبه از سوی هیات رئیسه مجلس به کمیسیون اقتصادی ارجاع می‌شود تا پس از رای گیری اعضای کمیته تحقیق و تفحص انتخاب و بررسی‌های لازم آغاز شود.

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی، افزود: هلدینگ پتروشیمی باختر صرفا شامل یک مجموعه نیست بلکه اندیمشک، کردستان، آذربایجان غربی، لرستان و کرمانشاه و آذربایجان شرقی را در بر می‌گیرد و بزرگترین خط لوله اتیلن جهان را دارد.

به گزارش ایسنا، فرشادان در پایان ابراز امیدواری کرد که پس از انجام بررسی‌های لازم از سوی کمیته  تحقیق و تفحص در صورتی که حیف و میلی از بیت المال صورت گرفته باشد به بیت‌المال برگردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet