هدر موبایل
1397/06/01 13:26:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورمختار:

سؤال از رئیس‌جمهور نه سیاسی بلکه اقتصادی است

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: برخلاف گفته برخی آقایان سؤال از رئیس‌جمهور جنبه سیاسی ندارد بلکه ناظر بر شرایط اقتصادی کشور است که ما امروز شاهد آن هستیم.
سؤال از رئیس‌جمهور نه سیاسی بلکه اقتصادی است عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: برخلاف گفته برخی آقایان سؤال از رئیس‌جمهور جنبه سیاسی ندارد بلکه ناظر بر شرایط اقتصادی کشور است که ما امروز شاهد آن هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/120524.jpg سؤال,از,رئیس‌جمهور,نه,سیاسی,بلکه,اقتصادی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی پورمختار، گفت: سؤال کنندگان در طرح سؤال از رئیس‌جمهور بر این اعتقاد هستند که جلسه سؤال در فضای تعاملی و منطقی و کاملا فنی باید برگزار و مسائل در آن مطرح شود.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، افزود: طبیعتا و به طور قطعی به رغم گفته برخی آقایان سؤال جایگاه سیاسی ندارد بلکه کاملا ناظر بر فضای اقتصادی موجود در کشور است که در چند ماه گذشته پیش آمده و ما امروز شاهد آن هستیم.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: برای اینکه بهانه‌ای به دست مخالفین نظام داده نشود و زمینه برای سوء استفاده آنها فراهم نشود باید مسائل در چارچوب سؤالات و با احترام به رئیس‌جمهور عنوان شود و از رئیس‌جمهور هم انتظار می‌رود که به لحاظ مصالح ملی و مبانی سؤالات که در چارچوب مسائل اقتصادی است، پاسخ دهد.

به گزارش فارس، پورمختار در پایان با بیان اینکه مردم قضاوت کننده اصلی نسبت به پاسخ رئیس‌جمهور در جلسه روز سؤال خواهند بود، خاطرنشان کرد: امیدوارم قضاوتی که از جلسه روز سؤال و پاسخ‌های آقای رئیس‌جمهور می‌شود قضاوت مثبتی باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet