ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/06/01 14:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محسنی بندپی مطرح کرد؛

اشتغال روستایی و حمایت از بنگاه‌های زودبازده در اولویت وزارت کار/باید اقدامات صریح‌تری درخصوص اصلاح نظام بانکداری صورت گیرد

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در ۲ ماه آینده تصمیمات مهمی در این وزارتخانه اتخاذ می‌شود و و باید اقدامات صریح‌تری در خصوص اصلاح نظام بانکداری صورت گیرد.
اشتغال روستایی و حمایت از بنگاه‌های زودبازده در اولویت وزارت کار/باید اقدامات صریح‌تری درخصوص اصلاح نظام بانکداری صورت گیرد سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در 2 ماه آینده تصمیمات مهمی در این وزارتخانه اتخاذ می‌شود و و باید اقدامات صریح‌تری در خصوص اصلاح نظام بانکداری صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/73599.jpg اشتغال,روستایی,و,حمایت,از,بنگاه‌های,زودبازده,در,اولویت,وزارت,کار/باید,اقدامات,صریح‌تری,درخصوص,اصلاح,نظام,بانکداری,صورت,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در پاسخ به این سوال که به مناسبت هفته دولت چه خبر خوبی برای مردم دارید, اظهار کرد: ما دو پروژه مهم اشتغال روستایی و حمایت از بنگاه‌های زودبازده را در اولویت کاری خود قرار داده‌ایم که امیدواریم این دو طرح  تا پایان مهر ماه به اتمام برسد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تسهیلاتی با حذف مقررات زائد در اختیار ما قرار گرفته است؛ افزود: صندوق وزارت تعاون تا سقف 250 میلیون طرحها را ضمانت می‌کند و باعث گسترش چرخه اشتغال و تولید می‌شود.

وی ادامه داد: مهم‌ترین وظیفه ما تولید اشتغال مولد و فراگیر در روستاهاست؛ چرا که این طرح اثربخشی و نشاط در روستاها را افزایش می‌دهد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در 2 ماه آینده تصمیمات مهمی در این وزارتخانه اتخاذ می‌شود؛ گفت: اقدام بعدی درخصوص اصلاح نظام بانکداری است و باید اقدامات صریح‌تری در این حوزه انجام شود.

 بندپی با اشاره به اینکه تصمیمات‌ مربوط به اصلاح نظام بانکداری باید با سرعت, دقت و شفافیت اتخاذ شود؛ گفت: در این صورت منافع جامعه  حفظ و خدمات به مردم  افزایش می‌یابد.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به کمپین فرزندت کجاست؛ نیز اظهار کرد: من سه فرزند دارم. فرزند اولم متولد 1365 و دارای فوق لیسانس تجهیزات پزشکی است که در بیمارستان فیروزگر تهران مشغول به کار می‌باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی با بیان اینکه فرزند دومم متولد 1368 و پزشک عمومی است, گفت: فرزند سوم هم لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه خواجه نصیر می‌باشد که به تازگی درآ زمون کارشناسی ارشد شرکت کرده و منتظر اعلام نتیجه آن هسیتم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet