هدر موبایل
1397/06/01 16:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورفلاح خبر داد:

ادامه روابط بانکی ایران و ایتالیا بدون دلار

رئیس­ اتاق مشترک ایران و ایتالیا از برقراری روابط بانکی این دو کشور، بدون استفاده از دلار خبر داد.
ادامه روابط بانکی ایران و ایتالیا بدون دلار رئیس­ اتاق مشترک ایران و ایتالیا از برقراری روابط بانکی این دو کشور، بدون استفاده از دلار خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201601107064735686.jpg ادامه,روابط,بانکی,ایران,و,ایتالیا,بدون,دلار Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد پورفلاح رئیس­ اتاق مشترک ایران و ایتالیا درباره روابط بانکی ایران و ایتالیا، اظهار کرد: ایتالیا یکی از اعضای اتحادیه اروپا است، باید بسیاری از قواعد و قوانین را قبول و رعایت کند.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه دولت‌ها در اروپا تصمیم به ادامه ارتباط با ایران گرفته‌اند، افزود: اما نکته ای که وجود دارد این است که دولت ها تصمیم گرفته اند و شرکت‌ها اجرا می‌کنند و بسیاری از شرکت‌ها به دلیل ارتباط و تبادل‌های بین المللی در حوزه دلار، به طور حتم برای برقراری ارتباط با ایران باید بررسی کنند که این ارتباط به نفع آنها خواهد بود یا خیر.

رئیس ­­اتاق مشترک ایران و ایتالیا اتاق بازرگانی ایران ادامه داد: از آنجایی که اقتصاد قالب در ایتالیا را شرکت‌های کوچک و متوسط (SMEها) تشکیل می‌دهند، نگرانی کمتری از برخوردهای بین المللی برای برقراری ارتباط ایران دارند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پورفلاح، گفت: از سویی دیگر با توجه به شرایط فعلی، تصمیم اتاق بازرگانی بر این است که نیاز شرکت‌ها از طریق شرکت‌های کوچک و متوسط که معاملات آنها با دلار نیست، تأمین شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet