ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/06/01 14:38:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقاپور علیشاهی:

تعیین راهبرد همه جانبه از طرف دولت و مردم برای مقابله با دشمن، ضروری است

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی باید بتوانیم کشور را حفظ کنیم و تعیین راهبرد همه جانبه از طرف دولت و مردم برای مقابله با دشمن، ضروری است.
تعیین راهبرد همه جانبه از طرف دولت و مردم برای مقابله با دشمن، ضروری است عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی باید بتوانیم کشور را حفظ کنیم و تعیین راهبرد همه جانبه از طرف دولت و مردم برای مقابله با دشمن، ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107329145641.jpg تعیین,راهبرد,همه,جانبه,از,طرف,دولت,و,مردم,برای,مقابله,با,دشمن،,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، «معصومه آقاپور علیشاهی» افزود: طرح استیضاح های پیاپی سبب بی اعتمادی مردم به مسوولان می شود؛ پس برای بهبود اوضاع اقتصادی باید به دنبال راهکارهایی غیر از استیضاح باشیم.

به گفته نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، طرح موضوع استیضاح در شرایط کنونی مانند صحنه جنگی است که در آن دشمن به سرعت در حال پیشروی است اما دغدغه ما باز ماندن بند کفش یک سرباز است.

وی تصریح کرد: وزیر اقتصاد کارنامه خوبی داشته و برای رفع مشکلات اقتصادی کشور همه تلاش خود را کرد اما به دلیل نبود زیرساخت های لازم در 20 سال گذشته مشکلاتی وجود دارد که مقصر آن «مسعود کرباسیان» نیست.

آقاپور افزود: در شرایط فعلی باید بتوانیم کشور را حفظ کنیم و تعیین راهبرد همه جانبه از طرف دولت و مردم برای مقابله با دشمن، ضروری است. 

آقاپور از نمایندگان ملت خواست شرایط مردم و اوضاع اقتصادی را در نظر گیرد و از تصمیماتی که باعث بی اعتمادی مردم به مسوولان و ایجاد نارضایتی می شود، بپرهیزند.

به گزارش ایرنا، جلسه استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی یکشنبه هفته آتی (چهارم شهریور) در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet