هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در جلسه‌ای با ریاست روحانی صورت گرفت؛

مخالفت هیات دولت با پیشنهاد معاونت امور زنان رئیس جمهور

سرویس دیگر رسانه‌ها
هیات وزیران با برگزاری گردهمایی بین المللی اقتصاد سبز با تاکید بر نقش زنان و معیشت پایدار در منطقه اکو و کارگاه آموزشی اقتصاد سبز در چارچوب ریو +20 برای زنان موافقت نکرد.
پنج‌شنبه 1 شهریور 1397 ساعت 16:13
مخالفت هیات دولت با پیشنهاد معاونت امور زنان رئیس جمهور هیات وزیران با برگزاری گردهمایی بین المللی اقتصاد سبز با تاکید بر نقش زنان و معیشت پایدار در منطقه اکو و کارگاه آموزشی اقتصاد سبز در چارچوب ریو +20 برای زنان موافقت نکرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701102511303386.jpg مخالفت,هیات,دولت,با,پیشنهاد,معاونت,امور,زنان,رئیس,جمهور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پیشنهاد معاونت امور زنان و خانواده راجع به برگزاری گردهمایی بین المللی اقتصاد سبز با تاکید بر نقش زنان و معیشت پایدار در منطقه اکو و کارگاه آموزشی اقتصاد سبز در چارچوب ریو +20 برای زنان در جلسه 24 مرداد 1397هیئت وزیران مطرح و مورد موافقت قرار نگرفت.

پیش از این، پیشنهاد معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در کمیسیون فرهنگی دفتر هیئت دولت مطرح و بررسی و برای تصویب نهایی به هیئت وزیران ارسال شد که در نهایت برگزاری آن مورد موافقت قرار نگرفت.

به گزارش مهر، ریو+20 شکل کوتاه شده کنفرانس سازمان ملل متحد درباره توسعه پایدار است که از سال 1992 در شهر ریودژانیرو برزیل آغاز به کار کرده است و اهدافی 21 گانه را برای دستیابی به توسعه پایدار در قرن 21 دنبال می کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000