هدر موبایل
1397/06/01 18:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسدی کرم:

مجلس از تولیدکنندگان نوشت افزار حمایت می کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از نوشت ‌افزار ایرانی و پرداخت تسهیلات به تولید کنندگان نوشت افزار حمایت می کند.
مجلس از تولیدکنندگان نوشت افزار حمایت می کند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از نوشت ‌افزار ایرانی و پرداخت تسهیلات به تولید کنندگان نوشت افزار حمایت می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105700626826.jpg مجلس,از,تولیدکنندگان,نوشت,افزار,حمایت,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اسدی کرم اظهار داشت: با توجه به زحمات همه بخش‌های نرم افزاری برای این نمایشگاه، استقبال خوبی از این رویداد شده است.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این استقبال خوب به دلیل کیفیت قابل توجه کالاها و قیمت مناسب آن در شرایط اقتصادی فعلی بود، شرایط اقتصادی که تولید کنندگان را با مشکل مواجه کرده است.

وی با اشاره به اینکه درصد افزایش قیمت‌های نوشت افزار معقول است، گفت: با وجود این تولیدکنندگان مشکلاتی دارند که اگر رفع نشود برای سال‌های آینده مسائل حادتر می‌شود و به جایی می‌رسد که تولید مقرون به صرفه نخواهد بود.

*ضرورت ساماندهی بیشتر در تولید نوشت‌افزار 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال این هستیم که در بازار نوشت افزار به شرایط عادی برگردیم و مشکلات رفع شود و اگر نوشت‌افزارها و سایر برنامه‌های مربوط به آن را با سازماندهی منظم و رقابت سالم پیش ببریم، موفق خواهیم بود.

اسدی کرم تصریح کرد: اگر امروز که مشکلاتی در عرصه بین‌المللی داریم به سمت افزایش کیفیت کالاها نرویم، قطعا آثار نامطلوب و شدیدی را تجربه می‌کنیم، پس ضرورت دارد از این فضا خارج شویم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از چشم‌انداز مناسب نوشت افزار ایرانی در سال‌های آینده گفت: امیدواریم فضاهای رقابتی در کشور توسعه یابد و تسهیلات مناسب به تولیدکنندگان داده شود.

* قول مساعد برای اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان 
وی خطاب به مسئولان نمایشگاه درباره رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان و توجه مجلس به آنها گفت: مشکلات را بعد از پایان نمایشگاه جمع‌آوری کنید همچنین تسهیلات و روش‌های کمک را هم پیشنهاد دهید تا آن را در کمیسیون صنایع و معادن مجلس جمع‎بندی کرده و تسهیلات لازم را در اختیار تولیدکنندگان قرار دهیم.

به گزارش ایرنا، ششمین نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی با عنوان ایران نوشت که از 23 مرداد در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز به کار کرده دوم شهریور به کار خود پایان می‌دهد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet