هدر موبایل
1397/06/01 16:54:39
سرویس فرهنگی
بابایی صالح تاکید کرد:

کمبود معلم اصلی‌ترین مشکل مدارس بویین‌زهرا در آستانه سال تحصیلی جدید/وضعیت سرویس‌های بهداشتی مدارس اسفناک است

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس با بیان اینکه اصلی‌ترین مشکل مدارس بوئین‌زهرا کمبود معلم است، گفت: علاوه بر این وضعیت بهداشتی مدارس نیز اسفناک است.
کمبود معلم اصلی‌ترین مشکل مدارس بویین‌زهرا در آستانه سال تحصیلی جدید/وضعیت سرویس‌های بهداشتی مدارس اسفناک است نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس با بیان اینکه اصلی‌ترین مشکل مدارس بوئین‌زهرا کمبود معلم است، گفت: علاوه بر این وضعیت بهداشتی مدارس نیز اسفناک است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105323005263.jpg کمبود,معلم,اصلی‌ترین,مشکل,مدارس,بویین‌زهرا,در,آستانه,سال,تحصیلی,جدید/وضعیت,سرویس‌های,بهداشتی,مدارس,اسفناک,است Icana

روح‌اله بابایی صالح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مشکلات آموزشی حوزه انتخابیه خود در آستانه بازگشایی مدارس، گفت: با توجه به بازنشستگی‌های بسیار در آموزش و پرورش بوئین زهرا یکی از اصلی‌ترین مشکلات سیستم آموزشی این شهر کمبود معلم است، علاوه بر آن کمبود فضای آموزشی را باید به این مشکل افزود چراکه چندین کلاس فقط در این منطقه در کانکس برگزار می‌شوند.  

 

تجهیزات ناچیز مدارس توقع استادکار شدن و بیکار نماندن دانش‌آموزان را از بین برده است

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تجهیزات و امکانات آموزشی مدارس فنی و حرفه‌ای و هنرستان بسیار ناچیز است، افزود: نمی‌توان با فرستادن دانش‌آموزان به این مدارس امید و توقع استادکار شدن آن‌ها در یک رشته فنی  را داشت بنابراین آن‌ها نیز پس از چند سال تحصیل در این مدارس، نه تنها قدرت کارآفرینی ندارند بلکه به جمع بیکاران خواهند پیوست.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین با بیان اینکه اکنون مدارس کشور به سمت هوشمند شدن رفته‌اند اما در بوئین‌زهرا برخی از مدارس حتی یک کلاس نیز هوشمند نشده است، اضافه کرد: متاسفانه وضعیت بهداشتی مدارس اسفناک است و دانش‌آموزان رغبت استفاده از سرویس‌های بهداشتی را ندارند به همین دلیل امیدوارم فقط کمی شرایط را تغییر دهند.

 

عدم پرداخت سرانه آموزشی بوئین زهرا

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سال گذشته سرانه آموزشی این شهر ریالی پرداخت نشد، اظهارکرد: البته شنیده‌ام به تازگی مبلغی برای تجهیز سیستم گرمایشی و سرمایشی مدارس از سازمان نوسازی به صورت اوراق در اختیار آموزش و پرورش شهرستان قرار گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet