پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1397/06/01 22:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
روسیه:

خواسته خروج ایران از سوریه نمی‌تواند زیربنای مذاکرات با آمریکا باشد

وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد خواسته آمریکا در زمینه خروج ایران از سوریه و برکناری بشار اسد نمی‌تواند زیربنای مذاکرات با واشنگتن باشد.
خواسته خروج ایران از سوریه نمی‌تواند زیربنای مذاکرات با آمریکا باشد وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد خواسته آمریکا در زمینه خروج ایران از سوریه و برکناری بشار اسد نمی‌تواند زیربنای مذاکرات با واشنگتن باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/63950.jpg خواسته,خروج,ایران,از,سوریه,نمی‌تواند,زیربنای,مذاکرات,با,آمریکا,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه‌ای اعلام کرد خواسته آمریکا در زمینه خروج ایران از سوریه و برکناری بشار اسد نمی‌تواند زیربنای مذاکرات با واشنگتن باشد.

وزارت امور خارجه روسیه با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: آمریکایی‌ها در زمینه سیاست‌های خارجی دارای اطلاعات ناچیزی هستند و خواسته هایشان در زمینه انتقال سیاسی در سوریه کنایه‌ای برای برکناری بشار اسد، رئیس جمهور سوریه است.

بیانیه وزارت خارجه روسیه همچنین تاکید کرد: بر این مبنا هیچ توافقی نمی‌تواند حاصل شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در این بیانیه همچنین آمده است درخواست واشنگتن در زمینه خروج ایران از سوریه پیش شرطی است که تمایل به تسلط بر طرف‌های دیگر و گوش نکردن به حرف‌های هیچ کس دیگری را نشان می‌دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet