KHANEH MELLAT

هدر موبایل
1397/06/01 19:44:53
سرویس فرهنگی
محمدی:

دو برابر شدن هزینه آزمون آیلتس در پی حذف ارز دولتی پذیرفتنی نیست/کمیسیون آموزش پیگیری می‌کند

عضو کمیسیون آموزش مجلس دو برابر شدن هزینه شرکت در آزمون آیلتس در پی حذف ارز دولتی از این آزمون را غیرمعقول خواند و گفت: هفته آینده این مسئله در کمیسیون آموزش پیگیری می‌شود.
دو برابر شدن هزینه آزمون آیلتس در پی حذف ارز دولتی پذیرفتنی نیست/کمیسیون آموزش پیگیری می‌کند عضو کمیسیون آموزش مجلس دو برابر شدن هزینه شرکت در آزمون آیلتس در پی حذف ارز دولتی از این آزمون را غیرمعقول خواند و گفت: هفته آینده این مسئله در کمیسیون آموزش پیگیری می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201711105319773536.jpg دو,برابر,شدن,هزینه,آزمون,آیلتس,در,پی,حذف,ارز,دولتی,پذیرفتنی,نیست/کمیسیون,آموزش,پیگیری,می‌کند Icana

داود محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر اینکه به دنبال حذف ارز دولتی از آزمون آیلتس هزینه شرکت در این آزمون بیش از دو برابر افزایش یافته است، گفت: هفته آینده این مسئله را در نخستین فرصت از طریق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با مسئولان وزارت علوم و سازمان سنجش آموزش کشور به طور رسمی پیگیری خواهیم کرد چراکه این میزان افزایش قیمت حتی در صورت حذف ارز دولتی منطقی نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید ریشه‌های این افزایش قیمت را پیدا کرد چراکه بسیار غیرمعقول است، همچنین باید ارزیابی و بررسی شود؛ افزایش نرخ ارز به چه صورتی بر روی هزینه این آزمون آن هم تا این حد تاثیرگذار شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی هرگونه اقدام مبنی بر اخذ مبلغ مابه التفاوت از افرادی که قبلا برای این آزمون ثبت نام و هزینه آن را پرداخت کرده‌اند را غیرقانونی دانست./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet