خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/06/02 04:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شعبانیان:

نیازهای دفاعی ایران در داخل تولید می شود

معاون بازرسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با بهره گیری از توان نیروهای مومن، فداکار و به برکت انقلاب اسلامی، تمام نیازهای دفاعی جمهوری اسلامی در داخل تولید و تامین می شود و هیچ وابستگی به خارج نداریم.
نیازهای دفاعی ایران در داخل تولید می شود معاون بازرسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با بهره گیری از توان نیروهای مومن، فداکار و به برکت انقلاب اسلامی، تمام نیازهای دفاعی جمهوری اسلامی در داخل تولید و تامین می شود و هیچ وابستگی به خارج نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201702109224287164.jpg نیازهای,دفاعی,ایران,در,داخل,تولید,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،­ امیر سرتیپ سعید شعبانیان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: با تکیه بر ظرفیت های داخلی، توانایی هر‌گونه نیازهای نظامی و دفاعی کشور را داریم و مشکلی وجود ندارد . 

وی به دوران هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و ادامه داد: در آن زمان هیچ کشوری حتی حاضر نبود ‌به جمهوری اسلامی سیم خاردار بفروشد ولی امروز جزو کشورهای موفق در عرصه دفاعی جهان هستیم . 

این مسول به همکاری پنج هزار شرکت صنعتی و دانش بنیان با وزارت دفاع اشاره کرد و یادآور شد: این شرکت ها بر حسب نیاز نسبت به تهیه و تولید وسایل دفاعی مورد نیاز فعالیت می کنند. 

به گفته شعبانیان، شرایط در این عرصه به گونه ای است که حتی ایران می تواند نیاز سایر کشورهای متقاضی را تامین و ارسال کند. 

همچنین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: به همت جوانان برومند، متخصص و متعهد در زمینه دفاعی و ساخت سلاح های مورد نیاز به خودکفایی رسیده ایم. 

آیت الله محمدرضا ناصری یزدی افزود: به برکت انقلاب و با تکیه به ظرفیت های داخلی نه تنها در صنایع دفاعی و نظامی بلکه در هسته‌ای و نانو پیشرفت های گسترده ای داریم. 

به گزارش ایرنا، وی تصریح کرد: تمام موفقیت ها به لطف اتکال و ایمان به خداست و باید روحیه معنوی و ایستادگی در بین مردم و جوانان همواره حفظ شود تا کشور در تمام عرصه ها به خودکفایی برسد. 

استان یزد بر پایه سرشماری آبان سال 1395، یک میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد که 85 درصد در 21 شهر و بقیه در روستاها ،آبادی ها و مناطق عشایری زندگی می کنند. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet