هدر موبایل
1397/06/02 09:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دری نجف آبادی:

نهادهای حمایتی توانمندسازی مددجویان تحت پوشش را مورد توجه قراردهند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: نهادهای حمایتی بایستی توانمندسازی مددجویان تحت پوشش خود را مورد توجه قرار دهند تا زمینه خدمات رسانی مطلوب برای این نهادها فراهم شود.
نهادهای حمایتی توانمندسازی مددجویان تحت پوشش را مورد توجه قراردهند نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: نهادهای حمایتی بایستی توانمندسازی مددجویان تحت پوشش خود را مورد توجه قرار دهند تا زمینه خدمات رسانی مطلوب برای این نهادها فراهم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201712109866551592.jpg نهادهای,حمایتی,توانمندسازی,مددجویان,تحت,پوشش,را,مورد,توجه,قراردهند Icana

به  گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در دیدار با مددجویان بهزیستی استان مرکزی در اراک اظهار داشت: لازم است نهادهای حمایتی در خدمات رسانی به مددجویان تحت پوشش خود به نحوی عمل کنند که کرامت انسانی این افراد حفظ و صیانت شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: در راستای کاهش آمار مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی همچون بهزیستی، باید برنامه ریزی هایی صورت پذیرد که این قشر توانمند گردند و از سوی دیگر سیاست های اصولی برای کاهش عوامل آسیب زننده که موجب افزایش آمار این قشر می شود اعمال شود.

دری نجف آبادی بیان کرد: در رابطه با عواملی همچون طلاق، اعتیاد و سایر آسیب های اجتماعی که موجب افزایش مددجویان نهادهای حمایتی می شود، اگر آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در جامعه صورت پذیرد، با کاهش این آسیب ها، قطعا شمار افراد نیازمند حمایت نیز کاهش می یابند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان ساخت: همچنین بهزیستی بایستی آموزش مهارت های زندگی را به عنوان یک امر مهم مورد توجه قرار دهد و در زمینه ارائه امور مشاوره ای نیز اثرگذارتر از قبل ایفای نقش کند.

به گزارش مهر، وی تصریح کرد: فراهم کردن زمینه توانمندی و نقش آفرینی مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی در جامعه نیز از جمله اقداماتی است که شرایط را برای فعالیت و رشد این افراد تسهیل می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet