هدر موبایل
1397/06/02 03:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کامران دستجردی:

هر چه سرانه بهداشت در جامعه افزایش پیدا کند امنیت نیز افزایش پیدا می‌کند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: پزشکان ما بااخلاق هستند و لذا اخلاق پزشکی جامعه ایرانی نسبت به کشورهای دیگر رتبه بالایی دارد.
هر چه سرانه بهداشت در جامعه افزایش پیدا کند امنیت نیز افزایش پیدا می‌کند نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: پزشکان ما بااخلاق هستند و لذا اخلاق پزشکی جامعه ایرانی نسبت به کشورهای دیگر رتبه بالایی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43089.jpg هر,چه,سرانه,بهداشت,در,جامعه,افزایش,پیدا,کند,امنیت,نیز,افزایش,پیدا,می‌کند Icana

به  گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسن کامران دستجردی با اشاره به بازدیدهای خود از مراکز اورژانس بیمارستانی، گفت: در برخی از این بازدیدها با اینکه نیمی از شب گذشته بود شاهد بودیم که کادر درمانی با چه دلسوزی از بیماران مراقبت می‌کنند و نیاز هست به آن‌ها خدا قوت بگوییم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از تولیدات داخلی و شهرک علمی و تحقیقاتی بازدید داشته‌ایم که شاهد بودیم جوانان زبده اتاق عمل را تولید کرده‌اند.

وی تصریح کرد: اگر دستمایه این افراد و تولیدات بومی آن‌ها را به سیستم بهداشتی و درمانی تزریق نکنیم و به‌جای آن به واردات کالای خارجی روی آورده شود جای تأسف دارد.

کامران با بیان اینکه نباید اجازه واردات کالاها از خارج داده شود که شاهد هدررفت ارز به‌صورت موجود باشیم، گفت: در تدوین برنامه‌های چهارم تا ششم احکامی که وزارتخانه آورده مصوب شده ‌ولی اقرار می‌کنیم که نظارت مجلس ضعیف است و خودم به آن نمره هشت می‌دهم.

به گزارش تسنیم، وی اظهار داشت: معتقدم هر چه سرانه بهداشت در جامعه افزایش پیدا کند امنیت نیز افزایش پیدا می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet