هدر موبایل
1397/06/02 11:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سرمست:

نمایندگان مجلس باید شرایط زمانی و کلی منطقه برای سوال از رئیس‌جمهور را در نظر بگیرند

سرمست گفت: معاون سیاسی وزیر کشور در حال بررسی تغییر استانداران و فرمانداران است.
نمایندگان مجلس باید شرایط زمانی و کلی منطقه برای سوال از رئیس‌جمهور را در نظر بگیرند سرمست گفت: معاون سیاسی وزیر کشور در حال بررسی تغییر استانداران و فرمانداران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801105717346228.jpg نمایندگان,مجلس,باید,شرایط,زمانی,و,کلی,منطقه,برای,سوال,از,رئیس‌جمهور,را,در,نظر,بگیرند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام سرمست مدیرکل سیاسی وزارت کشور، با اشاره به طرح سوال از رئیس جمهور گفت: سوال از رئیس جمهور یکی از حقوق نمایندگان است؛ اما آنها باید شرایط زمانی و کلی منطقه برای این مسئله را در نظر بگیرند.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیک در سال 98 اظهار کرد: فعلا پرداختن به این مسئله  زود است و انتخابات متولی و مجری دارد که مربوط به من نیست.

وی با اشاره به تغییر استانداران و فرمانداران نیز گفت: این موضوع بر اساس مصاحبه‌ای که وزیر کشور داشتند مربوط به معاون سیاسی است که وی در حال بررسی این مسئله می‌باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرمست درباره صدور مجوز تجمع برای احزاب نیز گفت: ما براساس قانون پاسخ می‌دهیم وهر درخواستی که در چارچوب قانون مطرح شود امکان اخذ مجوز را دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet