هدر اصلی
1397/06/02 12:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آشنا:

جنگنده کوثر افتخاری ملی است/ روحانی با صراحت در مجلس صحبت خواهد کرد

حسام‌الدین آشنا، مشاور رئیس‌جمهور با اشاره به تهدیدهای خارجی گفت: قدرتمندبودن کشورمان ضمانت بیشتری برای ایجاد صلح و امنیت منطقه ایجاد می‌کند.
جنگنده کوثر افتخاری ملی است/ روحانی با صراحت در مجلس صحبت خواهد کرد حسام‌الدین آشنا، مشاور رئیس‌جمهور با اشاره به تهدیدهای خارجی گفت: قدرتمندبودن کشورمان ضمانت بیشتری برای ایجاد صلح و امنیت منطقه ایجاد می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201710107256490841.jpg جنگنده,کوثر,افتخاری,ملی,است/,روحانی,با,صراحت,در,مجلس,صحبت,خواهد,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسام الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهور با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور در مراسم سالروز صنعت دفاعی بیان کرد: برخی از جملات  رئیس جمهور حاوی پیام های روشنی برای مدعیان گزینه های رو میز بود.

مشاور رئیس‌جمهور با بیان اینکه صحبتهای اخیر رئیس جمهور برای آمریکایی‌ها معنادار بود؛ گفت: آقای روحانی با صراحت اعلام کرد که دشمنان خیال حمله به ایران را از ذهن خود دور کردند که دلیل این موضوع صلح طلبی نیست؛ بلکه ناشی از قدرت دفاعی ایران است.

وی تاکید کرد: قدرتمندبودن کشورمان ضمانت بیشتری برای ایجاد صلح و امنیت منطقه ایجاد می‌کند.

مشاور رئیس جمهور اظهار کرد: اقدامات مهمی در حوزه دفاعی اتفاق افتاده است که نمونه آن رونمایی و پرواز جنگنده کوثر انجام بود. آشنا با بیان اینکه جنگنده کوثر افتخار ملی  است؛ گفت: انشاء الله در هفته دولت برنامه‌ها و طرحهای دیگر هم اعلام می شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی درباره طرح سوال از  رئیس جمهور هم تاکید کرد: رئیس جمهور در مجلس حتما با صراحت و قاطعیت صحبت خواهد کرد و مخاطبین وی نمایندگان مجلس،ملت ایران و مردم خارج از کشور هستند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet