هدر موبایل
1397/06/02 17:21:57
سرویس سیاسی
جاسمی:

27 ورزشکار کرمانشاهی به مسابقات جاکارتا اعزام شدند/ باید کشتی کرمانشاه به جایگاه سابق خود بازگردد

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: ۲۷ نفر از قهرمانان کرمانشاه به بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی (۲۰۱۸) اعزام شده‌اند که برای آن‌ها آرزوی موفقیت دارم.
27 ورزشکار کرمانشاهی به مسابقات جاکارتا اعزام شدند/ باید کشتی کرمانشاه به جایگاه سابق خود بازگردد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: 27 نفر از قهرمانان کرمانشاه به بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی (2018) اعزام شده‌اند که برای آن‌ها آرزوی موفقیت دارم. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100626131285.jpg 27,ورزشکار,کرمانشاهی,به,مسابقات,جاکارتا,اعزام,شدند/,باید,کشتی,کرمانشاه,به,جایگاه,سابق,خود,بازگردد Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص وضعیت ورزش در استان کرمانشاه در مجلس، اظهار داشت: 27 نفر از قهرمانان کرمانشاه به بازی‌های آسیایی جاکارتای اندونزی (2018) اعزام شده‌اند که برای آن‌ها آرزوی موفقیت دارم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با تغییراتی که در مدیریت ورزش و جوانان استان کرمانشاه انجام شد، احساس می‌شود که تعامل، همدلی و هماهنگی بهتری بین هیئات ورزشی با مدیران استان کرمانشاه برقرار شده است.

وی افزود: اکنون شرایط برای ساخت و ساز فضای ورزشی، تقویت ورزش قهرمانی و توسعه ورزش همگانی مهیا شده و توجه خاصی از سوی مدیریت بخش ورزش استان کرمانشاه به این موضوعات می‌شود و نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس نیز توجه خاصی به این حوزه دارند تا استان به جایگاه خود بازگردد.

جاسمی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم در سال‌های آینده شرایط بهتری را برای ورزش استان کرمانشاه فراهم کنیم.

رئیس فراکسیون ورزش‌های پهلوانی و قهرمانی مجلس شورای اسلامی گفت: در گذشته استان کرمانشاه قطب کُشتی کشور بود و در دهه‌های 60 و 70 عنوان قهرمانی بین استان‌های مازندران، کرمانشاه و تهران دست به دست می‌شد ولی اکنون به دلیل برخی مشکلات، کشتی کرمانشاه افت کرده است.

نماینده مردم  کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در دهه 60 برادران محبی در کشتی استان کرمانشاه سرآمد بودند و در دهه 70 افرادی مانند الله مراد زرینی بودند ولی اکنون شاید چهره شاخصی در کشتی استان وجود نداشته باشد که باید سعی کنیم افراد با استعداد را کشف کرده و برای حفظ آن‌ها برنامه ریزی بلند مدت کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet