هدر موبایل
1397/06/04 12:02:35
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت:

ارز ۳۵۰۰ تومانی چرا به ۱۰۵۰۰ تومان رسید؟/ تمجید اینستاگرامی نمایندگان از پیروزی‌های بانوان ایرانی در بازی‌های آسیایی / ماجرای تخلف قبوض مشترکان گاز چه بود؟

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
ارز ۳۵۰۰ تومانی چرا به ۱۰۵۰۰ تومان رسید؟/ تمجید اینستاگرامی نمایندگان از پیروزی‌های بانوان ایرانی در بازی‌های آسیایی / ماجرای تخلف قبوض مشترکان گاز چه بود؟ اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612106429775457.jpg ارز,۳۵۰۰,تومانی,چرا,به,۱۰۵۰۰,تومان,رسید؟/,تمجید,اینستاگرامی,نمایندگان,از,پیروزی‌های,بانوان,ایرانی,در,بازی‌های,آسیایی,/,ماجرای,تخلف,قبوض,مشترکان,گاز,چه,بود؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، ویدیویی از حضورش در برنامه گفتگوی ویژه خبری منتشر کرد. خجسته در این برنامه مطرح کرد:

- عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز رضایت بخش نیست.
-ارز ۳۵۰۰ چرا به ١٠۵٠٠ رسید؟
- قاچاق کالا تولید داخلی را فلج کرده.
-کاهش قاچاق کالا کجاست.

 

 

غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت و رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس، پست زیر را در صفحه خود در اینستاگرام منتشر کرد.

 

 

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک و رئیس کمیسیون انرژى مجلس، تصاویری از جلسه اش با نشست با انجمن دفاتر خدماتی پیشخوان شهرستان اندیمشک منتشر کرد.

 

 

عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به این پرسش که چرا طرح سؤال از رئیس‌جمهور را امضا نکرده، اظهار داشت: محور طرح سؤال در ابتدا مؤسسات مالی اعتباری بود و آن سؤالات را امضا نکردم، آن سؤالات به حد نصاب نرسید و تبدیل شد به سؤالاتی که وصول شد.
وی افزود: آن زمان معتقد بودم مشکل مؤسسات مشکل همه مردم نیست و از طرفی این موضوع در حال حل شدن است،‌ اما زمانی که آن سؤالات به حد نصاب نرسید طراحان سؤال تصمیم به تغییر محورها گرفته و از این موضوع اطلاع نداشتم تا زمانی که رئیس مجلس سؤال از رئیس‌جمهور را اعلام وصول کرد.
نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از این‌که چرا سؤالات به اقتصاد منحصر شده و بهتر بود در زمینه‌هایی همچون سیاست خارجی هم سؤالاتی طرح می‌شد،‌ ادامه داد: اگر قبل از اعلام وصل در جریان تغییر سؤالات قرار می‌گرفتم حتماً چند سؤال اضافه و امضا می‌کرد.
پوربافرانی طرح سؤال را واجب کفایی دانست که دیگران آن را امضا کرده‌اند و همین که به حد نصاب رسیده کفایت می‌کند و اضافه کرد: ترجیح می‌دادم اگر قرار است سؤال پرسیده شود موضوعات دیگری را هم شامل شود، این سؤالات اقتصادی بود و وزیر اقتصاد هم می‌توانست پاسخگو باشد.
وی همچنین نتیجه سؤال از رئیس‌ جمهور را نامشخص دانست و گفت: اگر نمایندگان قانع نشدند نتیجه سؤال چه خواهد بود؛ پرونده به قوه قضائیه می‌رود در حالی که محور سؤالات که  عدم کنترل قاچاق، استمرار تحریم‌های بانکی، عدم مقابله با کاهش یکاری، علت رکود اقتصادی شدید و همچنین علت افزایش شتابان نرخ ارزهای خارجی و کاهش شدید ارزش پول ملی بوده همه در قوه قضائیه پرونده دارد و اتفاق جدیدی رخ نمی‌دهد. این نماینده مجلس با انتقاد از مسائلی که در زمان رئیس‌جمهور سابق در زمان پرسش نمایندگان رخ داد،‌ یادآور شد: برخی مسائل نباید در جلسه علنی گفته شود و طرح شدن آن‌ها بهانه به دست دشمنان می‌دهد، مراقبت رئیس‌جمهور و نمایندگان در روز طرح سؤال ضروری است.
پوربافرانی در ادامه عملکرد مجلس را ضعیف توصیف کرد و ابراز داشت: قبل از نماینده شدنم تصور دیگری از مجلس شورای اسلامی داشتم،‌ مجلس در برخی امور ضعیف عمل می‌کند و امیدوارم در دو سال آینده فعال‌تر عمل کند. 

 

 

پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با انتشار توییتی نوشت: براستی کدامیک برای نظام هزینه‌تراشی می‌کنند؟کسانی که بااستفاده ازحق طبیعی‌شان انتقاد می‌کنند،یا کسانیکه متهم به ⁧‫قتل‬⁩ هستند و ازعوامل ⁧‫جنایت‬⁩ غیرانسانی ⁧‫کهریزک‬⁩ بودند ودر ⁧‫فساد مالی‬⁩ دست داشتند؟آیا ⁧‫انتقاد‬⁩ جرم است؟یکی از نشانه‌های اعتماد مردم به حکومت،برقراری ⁧‫عدالت‬⁩ است.

 

 

روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با انتشار پستی فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را گرامی داشت.

 

 

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم استان قم و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، تصاویری از آخرین ملاقات عمومی خود منتشر کرد.

 

 

سیدصادق طباطبایی نژاد نماینده مردم شهرهاى اردستان ، زواره و مهاباد درمجلس شوراى اسلامى، در صفحه شخصی اش یادداشت کرد: برادر عزیزم دریادار پاسدار حاج علی فدوی
سلام علیکم
با احترام و عرض ادب، انتصاب جنابعالی را از سوی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک می گویم.
به یقین شما افتخار منطقه و باعث آبروی این دیار هستید.
اینجانب به نمایندگی از مردم شریف شهرستان اردستان برایتان توفیق روز افزون در خدمت به اسلام و انقلاب را از درگاه حضرت حق مسالت می نمایم.

 

 

على اصغر یوسف نژاد نماینده مردم سارى و میاندورود در مجلس، تصاویری از قدردانی از نمایندگان آزاده مجلس، مراسم یادواره شهدای بخش چهاردانگه ساری و تصاویری از بازدیدش از پروژه های عمرانی شهر کیاسرمنتشر کرد.

 

 

غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار، آرادان و ایوانکی در مجلس، در جریان طرح سوال خود از بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت گفت: آنچه مرا واداشت که این سوال را مطرح کنم، موضوع تضییع حقوق مردم ایران است و با توجه به اینکه نمایندگان مسئول دفاع از حقوق آحاد مردم هستند و به خاطر سوگند خود باید به عهد خود وفا کنند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرکت ملی گاز در سال 94 براساس قانون بودجه در قبوض مشترکین گاز مبلغ یک هزار تومان جهت بیمه خسارات مالی و جانی اعم از فوت، نقص عضو و جبران هزینه های پزشکی ناشی از انفجار و آتش سوزی دریافت کرده است، اما در سال 95 بدون مصوبه قانونی این مبلغ را در قبوض مشترکین لحاظ کرده است.

کاتب ادامه داد: مجموعاً در سال 95 در حدود 15 میلیارد تومان شرکت ملی گاز از مشترکان بابت خسارت بیمه پول دریافت کرده که براساس گزارش دیوان محاسبات این موضوع تخلف محسوب می شود و برابر با رأی دیوان باید دریافتی های مذکور به حساب مردم بازگردد. در این راستا وزیر نفت باید توضیح دهد که آیا این مبالغ به حساب مشترکین گاز عودت داده شده است یا خیر؟

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی افزود: خوشحالم که وزیر نفت نسبت به تخلف صورت گرفته در دریافت مبلغی در قبض های گاز اذعان دارد، انتظار دارم وزیر نفت دستورات لازم را برای بازگرداندن این پول به حساب شخصی مردم صادر کند.

کاتب با بیان اینکه مردم نمی‌توانند به شکل شخصی برای دریافت این پول مراجعه کنند، افزود: این پول باید به حساب مردم بازگردانده شود چرا که تخلف صورت گرفته و باید برای این تخلفات مجازات هم درنظر گرفته شود، چرا عدم مسئولیت‌پذیری شرکت های تخصصی باید با چنین روش هایی رفع و رجوع شود.

وی با تاکید بر اینکه شرکت‌های متخلف نباید هزینه های سربار خود را از مردم دریافت کنند، گفت: امروز متاسفانه مملکت گران اداره می شود و رضایتی در این خصوص وجود ندارد چرا به اجبار مردم را موظف به پرداخت حق بیمه می کنید مردم باید خودشان اقدام به استفاده از بیمه کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: وزارت نفت پول کسر شده از حساب مردم را به آن ها بازگرداند چرا که هیچ راهی جز این برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم وجود ندارد.

 

 

علی اسدی نماینده مردم شهرستان شهربابک در مجلس، با انتشار پستی هفته دولت را گرامی داشت.

 

 

سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تصاویری از سومین درمانگاه شبانه روزیکاشان، یادواره شهدای شهرابوزیدآباد و تصویری از جلسه اش با مدیر کل ورزش استاد اصفهان منتشر کرد.

 

 

مهرداد لاهوتی نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس، از برگزاری دومین جلسه آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص رسیدگی به بودجه شرکتهای دولتی کشور خبرداد.

 

 

لاهوتی در ادامه با انتشار پستی هفته دولت را گرامی داشت.

 

 

کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس نهم شورای اسلامی،در جدیدترین پست اینستاگرامی خود قهرمانی تیم ملی بانوان کبدی را در مسابقات آسیایی تبریک گفت.

 

 

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet