هدر موبایل
1397/06/03 16:04:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_

افشاگری درباره پشت صحنه تجمع علیه رییس جمهور در فیضیه

فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جریانی که در مشهد می خواست با اعتراضات خیابانی مردم را همراه خود کند و فشار به دولت بیاورد تا آقای روحانی مجبور به استعفا شود، امروز در قالب طرحی دیگر برنامه خود را جلو می برد.
افشاگری درباره پشت صحنه تجمع علیه رییس جمهور در فیضیه فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جریانی که در مشهد می خواست با اعتراضات خیابانی مردم را همراه خود کند و فشار به دولت بیاورد تا آقای روحانی مجبور به استعفا شود، امروز در قالب طرحی دیگر برنامه خود را جلو می برد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802103010952135.jpg افشاگری,درباره,پشت,صحنه,تجمع,علیه,رییس,جمهور,در,فیضیه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از  نامه نیوز؛ روحانی یک سر دارد و هزار سودا؛ از یک طرف با حمله های اقتصادی دولت ترامپ مواجه است و از طرف دیگر دلواپسان یک روز بیخیال دولت نمی شوند. یک روز مردم را به خیابان ها دعوت می کنند، روز دیگر در تجمع ترتیب می دهند و حالا شائبه دوتابعیتی بودن را سرزبان ها انداختند.

علی صوفی فعال سیاسی اصلاح طلب همه اقدامات خارج از عرف قانونی دلواپسان را با هدف به استعفا رساندن روحانی تحلیل می کند.

علی صوفی درباره واقعه تجمع برخی طلاب در مدرسه فیضیه علیه دولت به نامه نیوز گفت: اتفاقات قم مثل اینکه به مشهد وصل شده است، ظاهرا قرار بود فرد دیگری آنجا بیاید و صحبت کند اما بعد نیامد.

وی افزود: شواهد و قرائن به هر حال نشان می دهد وقایع دی ماه سال 96 طور دیگری دارد رقم می خورد، جریانی که در مشهد می خواست با اعتراضات خیابانی مردم را همراه خود کند و فشار به دولت بیاورد تا آقای روحانی مجبور به استعفا شود، امروز در قالب طرحی دیگر برنامه خود را جلو می برد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآور شد: آنها در ماجرای مشهد اعتراضات را شروع کردند اما ادامه اش از دست شان در رفت و ماجرا کمانه کرد و به خودشان هم خورد. شاید در موضوع مدرسه فیضیه قم خواستند حساب شده تر عمل کنند ولی در مجموع قضیه همان ادامه اتفاقات مشهد است.

وی ادامه داد: به نظر می رسد همان جریانی که فکر می کند می تواند آقای روحانی را برکنار کند یا او را به استعفا برساند، پشت ماجراست و رویکرد بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 96 دارد ادامه می دهد.

دبیرکل حزب پیشروی اصلاحات درباره طرح ادعای دوتابعیتی بودن گفت: همه موارد پیش آمده در راستای برکناری آقای روحانی از ریاست جمهوری تحلیل و ارزیابی می شود چون اگر بنا باشد از طرق قانونی به آقای روحانی فشار بیاید، این کار در مجلس دارد دنبال می شود و طرح سئوال از رئیس جمهور اعلام وصول شد. آقای روحانی نیز قرار است به مجلس برود و به سئوالات پاسخ دهد. بقیه اقدامات از حالت قانونی خارج است و با هدف دامن زدن به یکسری تهدیدها، تهمت ها و برچسب ها دنبال و انجام می شود.

صوفی تأکید کرد: آن فشارها از نوع همان فشارهایی است که بعد از پیروزی آقای روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 در روز عیدفطر، راهپیمایی روزقدس و غیره شاهدش بودیم و الان به نوع دیگر در حال ادامه پیدا کردن است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet