شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/08/08 15:52:00
سرویس سیاسی

احمدی: جبهه متحد اصولگرایان باید با روحانیت ارتباط مستحکم‌تری داشته باشند

علی احمدی عضو ارشد جبهه اتحاد ملی گفت: جبهه متحد اصولگرایان باید با روحانیت ارتباط مستحکم‌تری داشته باشند.

ه گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی احمدی در جمع خبرنگاران گفت: همه نیروهای اصولگرا بر روی 5 نفر روحانی جبهه متحد اصولگرا توافق دارند اما سه ضلع جبهه متحد اصولگرایان فراگیر همه گروه‌های سیاسی نیست.

وی افزود: دغدغه‌ای که در حال حاضر در میان اصولگرایان وجود دارد آن است که فاصله بین گروه‌های مرجع و روحانیت با جبهه متحد اصولگرا زیاد شده است که این خوشایند اصولگرایان نیست.

احمدی ادامه داد: جبهه متحد اصولگرایان باید مستحکم تر با روجانیت در ارتباط باشد تا قضاوت بر آن نشود که جبهه متحد اصولگرایان با روحانیت موازی یکدیگر قرار گرفتند.

وی رمز موفقیت مجموع نیروهای اصولگرا را یکپارچگی و وحدت و همراهی آنها با مراجع و روحانیت دانست و گفت: به هر میزان که اصولگرایان با این دو عنصر فاصله بگیرند زمینه موفق نشدن آنها بیشتر خواهد شد.

عضو ارشد جبهه اتحاد ملی خاطرنشان کرد: در این راستا تلاش‌های زیادی از سوی جبهه اتحاد ملی با جامعه روحانیت و همچنین اعضای جبهه متحد اصولگرایان صورت گرفت زیرا معتقدیم برخی از نیروهای اصولگرا در حال حاضر نماینده‌ای در جبهه متحد اصولگرایان ندارند و یا اگر نمایندگانی در این جبهه حضور دارند بصورت شفاف و مشخص نیست.

احمدی به سال 86 که اتحاد ملی و انسجام اسلامی نام گرفت اشاره کرد و گفت: لازم است اصولگرایان وحدت شان را در این سال بیشتر از گذشته باشد و کاری نکنند که به این وحدت آسیبی برسد بنابر این هنوز هم ما تلاش می کنیم و منتظر هستیم چتر اصولگرایان واقعا باز شود و همه نیروهای اصولگرا در زیر آن جمع شوند و این اتحاد با جامعیت بیشتری به وقوع بپیوندد.

وی ادامه داد: گروه سیاسی مانند جبهه اتحاد ملی لاریجانی و رضایی نماینده‌ای در جبهه متحد اصولگرایی ندارند. اصولگرایان مستقل هم نماینده‌ای در جبهه متحد اصولگرایی ندارند. لذا باید بتوانیم نمایندگانی از خود در این گروه‌ها بفرستیم.

احمدی با اشاره به اینکه برخی نیروهای اصولگرا اعلام کرده اند که وحدت اصولگرایان 90 درصدی است گفت: در مورد حضور نمایندگانی از قالیباف و رضایی در جلسه جبهه متحد اصولگرایی تلاش‌هایی صورت گرفته اما این که به طور مشخص فردی از سوی این افراد در جلسات جبهه حضور داشته باشد اطلاع ندارم.

وی افزود: مذاکرات با مجموعه دوستان اصولگرا ادامه دارد و تلاش همه ما بر آن است که اصولگرایان به وحدت برسند و در صورتی که به وحدت دست نیابند آن زمان تصمیم می‌گیریم که لیست جداگانه‌ای ارائه کنیم یا خیر.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet