هدر موبایل
1397/06/04 12:55:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فلاحت پیشه:

اقامت و تابعیت مضاعف جرم نیست/ فضای التهابی علیه ایرانیان خارج ازکشور ایجاد نکنید

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:هشت میلیون ایرانی خارج از کشور وجود دارد که بخش قلیلی از آنها با نظام مشکل دارند، پس نباید علیه همه آنها به گونه‌ای فضای التهابی ایجاد کرد که آنها به دنبال وکیل برای جلوگیری از مصادره اموال‌شان در ایران را داشته باشند.
اقامت و تابعیت مضاعف جرم نیست/ فضای التهابی علیه ایرانیان خارج ازکشور ایجاد نکنید رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:هشت میلیون ایرانی خارج از کشور وجود دارد که بخش قلیلی از آنها با نظام مشکل دارند، پس نباید علیه همه آنها به گونه‌ای فضای التهابی ایجاد کرد که آنها به دنبال وکیل برای جلوگیری از مصادره اموال‌شان در ایران را داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201604109885715790.jpg اقامت,و,تابعیت,مضاعف,جرم,نیست/,فضای,التهابی,علیه,ایرانیان,خارج,ازکشور,ایجاد,نکنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛ حشمت‌الله فلاحت‌پیشه ، تاکید کرد: در موضوع تابعیت باید حقوق و دغدغه ایرانی‌ها مورد توجه قرار گیرد. اقامت و تابعیت مضاعف جرم نیست.

وی افزود: در این باره تنها کسانی که تابعیت مضاعف دارند نمی‌توانند در سمت‌ها و موقعیت حساس حضور پیدا کند و اینها همه در استعلام‌های مدیریتی مشخص شود.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اکنون طبق اطلاعات ما ایرانی‌ها در آمریکا و اروپایی‌ها نگران شده‌اند. وکیل گرفته چون ترس دارند که هر لحظه اموال آنها در ایران مصادره شود. اقدامات برخی از آقایان باعث شد که حتی وزارت اطلاعات اعلام کند که بسیاری از اسامی نام برده شده در گزارش اولیه تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها درست نبوده و آنها تابعیت دوگانه ندارند. بیان این جنس از اتهامات باعث ایجاد فضای ناامیدی در بین ایرانیان خارج از کشور می‌شود.

فلاحت‌پیشه در پایان گفت: ما هشت میلیون ایرانی خارج از کشور داریم که بخش قلیلی از آنها با نظام جمهوری اسلامی ایران مشکل دارند پس نباید علیه همه آنها فضای التهابی ایجاد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet