هدر موبایل
1397/06/04 17:49:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
ورود امیر حاتمی،‌ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سفری اعلام نشده به دمشق؛

هدف سفر به سوریه توسعه همکاری در مرحله بازسازی است

امیر حاتمی،‌ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سفری اعلام نشده وارد دمشق شد و هدف از این سفر را توسعه همکاری در مرحله بازسازی بیان کرد.
هدف سفر به سوریه توسعه همکاری در مرحله بازسازی است امیر حاتمی،‌ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سفری اعلام نشده وارد دمشق شد و هدف از این سفر را توسعه همکاری در مرحله بازسازی بیان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711101562535186.jpg هدف,سفر,به,سوریه,توسعه,همکاری,در,مرحله,بازسازی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، امیر حاتمی،‌ وزیر دفاع هدف از سفر به سوریه را توسعه همکاری های دو جانبه در شرایط جدید و ورود سوریه به مرحله بازسازی اعلام کرد و اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم مشارکت فعالی در بازسازی این کشور داشته باشیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان که به سوریه سفر کرده است در بدو ورود به فرودگاه دمشق در جمع خبرنگاران هدف از این سفر را توسعه همکاری های دو جانبه در شرایط جدید و ورود سوریه به مرحله بازسازی اعلام کرد و اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم مشارکت فعالی در بازسازی سوریه داشته باشیم.

وی با تبریک پیروزی های محور مقاومت بر تروریست ها، آن را نقطه عطف همکاری های منطقه دانست.

به گزارش مهر، وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران دیدار با مقامات عالیرتبه سیاسی و نظامی و گفتگو در خصوص موضوعات مود علاقه را از دیگر برنامه های سفر خود برشمرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet