شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/06/05 18:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

پیشنهاد میرسلیم به رئیس جمهور چه بود؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به آقای روحانی پیشنهاد دادم "قبل از اینکه مردم اعتماد خود را به شما از دست بدهند، تغییری در هیئت وزیران به‌وجود بیاورید".
پیشنهاد میرسلیم به رئیس جمهور چه بود؟ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به آقای روحانی پیشنهاد دادم "قبل از اینکه مردم اعتماد خود را به شما از دست بدهند، تغییری در هیئت وزیران به‌وجود بیاورید". https://cdn.icana.ir/d/019/201704105449301250.jpg پیشنهاد,میرسلیم,به,رئیس,جمهور,چه,بود؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره استیضاح  وزیر اقتصاد و مطالبه تغییر وزرای اقتصادی دولت، گفت: من شخصاً به آقای روحانی پیشنهاد دادم "قبل از اینکه مردم اعتماد خود را به شما از دست بدهند، تغییری در هیئت وزیران به‌وجود بیاورید، در غیر این‌صورت مجلس اقدام خواهد کرد".

وی افزود: به ایشان گفتم "دیدید که وزیر کار برکنار شد، ممکن است باز هم این مسائل پیش بیاید؛ لذا خودتان ابتکار عمل را به‌دست بگیرید که این‌گونه موجه‌تر است و این واقعیت‌هایی است که وجود دارد".

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی درباره حضور رئیس‌جمهور در مجلس برای پاسخ به سؤالات نمایندگان گفت: رئیس‌جمهور اگر بتواند صادقانه مسائل و مشکلات را مطرح کند، این صداقت موجب خواهد شد که او بتواند روی اعتماد مردم حساب کند چون که نمی‌توانیم مشکلات کنونی کشور را جز با همکاری مردم حل کنیم.

**میرسلیم: نمی‌شود هیچ امیدی به اروپایی‌ها بست

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره برجام و بسته 18 میلیون یورویی اتحادیه اروپا تصریح کرد: اروپایی‌ها نسبت به آمریکا استقلال رأی ندارند و می‌ترسند ابراز عقیده می‌کنند، ولی در عمل چیز دیگری اتفاق می‌افتد و این از ابتدای ماجرا نیز مشخص بود؛ احتمالاً همین هم خواهد شد.

به گزارش نامه نیوز، میرسلیم افزود: نمی‌شود امیدی به اروپایی‌ها بست و کار زیادی از دستشان برنمی‌آید. ما باید روی پای خود بایستیم، کار کنیم و امید بستن به دیگران فایده‌ای ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet