شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/06/06 10:08:22
سرویس استان ها
کیان پور:

استاندار لرستان تیم اجرای استان را برای تکمیل پروژه های عمرانی بسیج کند

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس، از روند کند تکمیل پروژه های عمرانی در استان لرستان انتقاد کرد و گفت: تیم اجرایی استان باید بیش از پیش فعال شود.
استاندار لرستان تیم اجرای استان را برای تکمیل پروژه های عمرانی بسیج کند نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس، از روند کند تکمیل پروژه های عمرانی در استان لرستان انتقاد کرد و گفت: تیم اجرایی استان باید بیش از پیش فعال شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108727289648.jpg استاندار,لرستان,تیم,اجرای,استان,را,برای,تکمیل,پروژه,های,عمرانی,بسیج,کند Icana

مجید کیان پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به روند کند تکمیل پروژه های عمرانی و بروز مشکلات عدیده برای صنایع و کارخانجات استان، گفت: مردم لرستان از استاندار انتظار دارند به پروژه های عمرانی،صنایع و کارخانجات توجه بیشتری داشته و برای توسعه و پیشرفت استان همه امکانات موجود را بسیج کند.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، تسریع در بهره برداری از برخی پروژه های عمرانی را یک ضرورت غیرقابل انکار دانست و افزود: برخی پروژه ها اعم از عمرانی و صنعتی سال هاست که در دست اقدام است؛اما تاکنون به سرانجام نرسیده که این نشان می دهد که استاندار باید مدیران اجرایی استان و شهرستان ها را به کار و تلاش بیشتر وادار کند.

وی با نام بردن از چندین پروژه در حوزه انتخابیه خود به ویژه جاده ازنا به شازند، جاده کمربندی دورود، مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا، صنایع غذایی گَهر ادامه داد: این پروژه ها و چند پروژه مهم دیگر نیازمند اراده استاندار و مدیران اجرایی استان هستند که علیرغم پیگیری های فروان شخص بنده و تامین اعتبار برای تمامی این پروژه ها، تاکنون به سرانجام و بهره داری نرسیده اند که این نشان می دهد استاندار باید اشراف بیشتری بر مسائل و مشکلات موجود استان داشته باشد.

کیان پور با ابراز تاسف مجدد از تصادفات اخیر جاده ازنا به شازند گفت: اگرچه تکمیل این جاده درحال انجام است؛اما روند آن کند و آزار دهنده است که از استاندار انتظار می رود با توجه به تامین اعتبار صورت گرفته پیگیری بیشتری برای بهره برداری از این پروژه صورت پذیرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet