هدر موبایل
1397/06/06 14:22:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحیمی جهان‌آبادی:

آخوندی پس از جلسه استیضاح به عنوان «وزیر» از مجلس خارج نخواهد شد

عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت: تا روز گذشته، امضاهای طرح استیضاح عباس آخوندی به ۳۰ امضا رسیده بود و این نشان‌دهنده آن است که وی برای سومین بار باید در صحن مجلس شورای اسلامی حاضر شود.
آخوندی پس از جلسه استیضاح به عنوان «وزیر» از مجلس خارج نخواهد شد عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت: تا روز گذشته، امضاهای طرح استیضاح عباس آخوندی به 30 امضا رسیده بود و این نشان‌دهنده آن است که وی برای سومین بار باید در صحن مجلس شورای اسلامی حاضر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201807105775501582.jpg آخوندی,پس,از,جلسه,استیضاح,به,عنوان,«وزیر»,از,مجلس,خارج,نخواهد,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایلنا؛جلیل رحیمی جهان‌آبادی،درخصوص طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی گفت: تا روز گذشته که بنده در جریان هستم، امضاهای طرح استیضاح عباس آخوندی به 30 امضا رسیده بود و این نشان‌دهنده آن است که وی برای سومین بار باید در صحن مجلس شورای اسلامی حاضر شود.

وی افزود:ما در حوزه وزارت راه مشکلات عدیده‌ای داریم؛ به جاده‌های مرزی توجه نمی‌شود و با کمبود اعتبار مواجه هستند. برخی پروژه‌های راه‌آهن در کشور با تعطیلی پروژه‌ها مواجه هستند.

نماینده تربت‌جام در مجلس گفت: در همین رابطه ارتباطات ما با وزارت‌خانه هم به نتیجه نرسیده و وزیر و تیم ایشان تعامل ضعیفی با مجلس دارند. آقای آخوندی باید پاسخگوی عملکردشان باشند.

جهان‌آبادی درخصوص این موضوع که تنها چند ماه از آخرین استیضاح وزیر راه و شهرسازی گذشته است، گفت: امکان دارد این بار هم آقای آخوندی بتواند اعتماد نمایندگان را کسب کند؛ بنده هم امیدوارم وزیر با پاسخ‌های مستدل پاسخگوی عملکرد ضعیف خود و تیمش باشد اما با جوی که می‌بینم آخوندی پس از جلسه استیضاح، به عنوان وزیر از مجلس خارج نمی‌شود./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet