هدر موبایل
1397/06/06 14:54:29
سرویس دیگر رسانه‌ها
احمد توکلی:

نمایندگان سوال‌کننده با همت خود به دولت کمک کنند/ دولت برای بکارگیری افراد تواناتر تلاش کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من فکر نمی‌کنم که فضای مجلس به سمت طرح استیضاح رئیس‌جمهور پیش برود و احتمالاً در همین حد باقی خواهد ماند.
نمایندگان سوال‌کننده با همت خود به دولت کمک کنند/ دولت برای بکارگیری افراد تواناتر تلاش کند عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من فکر نمی‌کنم که فضای مجلس به سمت طرح استیضاح رئیس‌جمهور پیش برود و احتمالاً در همین حد باقی خواهد ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/57610.jpg نمایندگان,سوال‌کننده,با,همت,خود,به,دولت,کمک,کنند/,دولت,برای,بکارگیری,افراد,تواناتر,تلاش,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ امروز (سه‌شنبه) حسن روحانی برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در مجلس حاضر شد و به ارائه توضیحاتی در رابطه با سوال‌های مطرح شده و وضعیت کشور پرداخت. نمایندگان از پاسخ‌های رئیس‌جمهور به چهار سوال از پنج سوال، قانع نشدند.

در این باره احمد توکلی نماینده ادوار مجلس به «اعتمادآنلاین» گفت: نمایندگان مردم قانع نشدند که دولت حداکثر تلاش خود را کرده یا سیاست‌های موفقی را به کار برده است.

این فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: این رای مجلس باید این پیام را به دولت که هم در سیاست‌هایش دقت بیشتری را به کار ببندد و به انتقادها بیشتر توجه کند و هم اینکه دولت برای به کارگیری افراد تواناتر تلاش کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جا دارد نمایندگان سوال‌کننده همت کنند و به دولت کمک کنند تا در اصلاحات موفق شود.

احمد توکلی در پایان گفت: من فکر نمی‌کنم که فضای مجلس به سمت طرح استیضاح رئیس‌جمهور پیش برود و احتمالاً در همین حد باقی خواهد ماند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet