هدر موبایل
1397/06/06 17:16:21
سرویس اقتصادی
علوی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس:

بررسی اقدامات وزارت راه در حوزه ساماندهی نرخ بلیت هواپیما /نوسان نرخ بلیت تا مهرماه کاهش می یابد

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشور را تشریح کرد.
بررسی اقدامات وزارت راه در حوزه ساماندهی نرخ بلیت هواپیما /نوسان نرخ بلیت تا مهرماه کاهش می یابد نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشور را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807107127619859.jpg بررسی,اقدامات,وزارت,راه,در,حوزه,ساماندهی,نرخ,بلیت,هواپیما,/نوسان,نرخ,بلیت,تا,مهرماه,کاهش,می,یابد Icana

سیداحسن علوی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دستور کار امروز سه شنبه(6 شهریور ) کمیسیون عمران مجلس، گفت: در این جلسه عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی برای پاسخ به سوال برخی نمایندگان در خصوص وضعیت بازار مسکن و همچنین قیمت بلیت هواپیما میهمان این کمیسیون بود.

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در ابتدای جلسه سوال آقای فرج الله رجبی در خصوص وضعیت بازار مسکن از وزیر راه و شهرسازی مطرح شد، افزود: با توجه به گستردگی موضوع مقرر شد این موضوع پس از بررسی های بیشتری در جلسات آتی کمیسیون با حضور وزیر راه و شهرسازی مورد رسیدگی واقع شود تا پس از آن اقناع یا عدم اقناع نماینده سوال کننده مشخص شود.

وی با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون عمران مجلس در این جلسه، تصریح کرد: بحث دیگر سوال برخی از نمایندگان در خصوص وضعیت ایمنی جاده ها از وزیر راه وشهرسازی بود که در این باره نیز مقرر شد برنامه این وزارتخانه در این حوزه در اختیار نمایندگان به ویژه نماینده سوال کننده قرار بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، از بررسی وضعیت افزایش‌های نرخ بلیط هوایی با حضور رئیس سازمان هواپیمایی و همچنین وزیر راه و شهرسازی نیز خبر داد و تصریح کرد: در این جلسه عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی توضیحاتی را در خصوص صنعت هواپیمایی و همچنین نرخ بلیت هواپیما به نمایندگان ارایه کردند.

وی ادامه داد: طبق اظهارات وزیر راه و شهرسازی و معاون وی در حوزه سازمان هواپیمایی نوسان نرخ بلیت تا مهرماه کاهش خواهد یافت.

علوی همچنین از برنامه وزارت راه و شهرسازی برای تعیین تکلیف وضعیت پروازهای چارتری خبر داد و گفت: در این حوزه مقرر شد وزارت راه و شهرسازی با بررسی های کارشناسانه از افزایش بیش از حد نرخ بلیت هواپیما در پروازهای چارتری جلوگیری کند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با یادآوری تاثیرگذاری نوسانات ارزی بر نرخ بلیت هواپیما، افزود: در این حوزه وزارت راه و شهرسازی باید با بررسی کارشناسانه اجازه افزایش بی ضابطه نرخ ها را از ایرلاین ها سلب کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet