هدر موبایل
1397/06/07 09:51:31
سرویس سیاسی
کولیوند:

چگونه استیضاح وزیر کشور از دستور کار خارج شد

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس علت خروج استیضاح وزیر کشور از دستور کار مجلس را تشریح کرد.
چگونه استیضاح وزیر کشور از دستور کار خارج شد رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس علت خروج استیضاح وزیر کشور از دستور کار مجلس را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712107256361900.jpg چگونه,استیضاح,وزیر,کشور,از,دستور,کار,خارج,شد Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص علت از دستور کار خارج شدن استیضاح وزیر کشور، اظهار داشت: روز دوشنبه (29 مرداد ماه) کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، جلسه‌ای 2 ساعت و نیمه را در خصوص استیضاح وزیر کشور برگزار کرد.

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی  بیان کرد: در روز استیضاح وزیر کشور، آقای سلیمی سخنگوی کمیسیون به درستی خبر ارسال طرح استیضاح وزیر کشور به هیات رئیسه مجلس را اعلام کرد.

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: روز بعد از جلسه سوالات استیضاح وزیر کشور، زمانی که گزارش را برای ارسال به هیئت رئیسه آماده می‌کردیم، مشخص شد که 17 نفر از نمایندگان امضاهای خود را پس گرفته و قانع شده‌اند.

کولیوند گفت: وقتی گزارش را برای هیات رئیسه ارسال می‌کنیم، هیات رئیسه مجلس اصل انصراف‌ها را نیز می‌خواهد که اصل انصراف‌ها را نیز به هیات رئیسه مجلس ارسال کردیم و این موضوع از دستور کار خارج شد زیرا از 10 امضا کمتر بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet