شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/06/07 09:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوروزی:

رئیس جمهوربرای فائق آمدن بر مشکلات از احزاب مختلف استفاده کند/ انقلابی‌گری، همگان را دیدن است

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه انقلابی‌گری به معنی خودبزرگ‌ بینی و خودبینی نیست،گفت که انقلابی گری در جهت خدامحوری و همگان را دیدن است.
رئیس جمهوربرای فائق آمدن بر مشکلات از احزاب مختلف استفاده کند/ انقلابی‌گری، همگان را دیدن است سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه انقلابی‌گری به معنی خودبزرگ‌ بینی و خودبینی نیست،گفت که انقلابی گری در جهت خدامحوری و همگان را دیدن است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805101232358474.jpg رئیس,جمهوربرای,فائق,آمدن,بر,مشکلات,,از,احزاب,مختلف,استفاده,کند/,انقلابی‌گری،,همگان,را,دیدن,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلامحسن نوروزی در باره اینکه چقدر رفتارو گفتارهای وحدت طلبانه در شرایط فعلی راهگشاست، اظهار داشت: در اینکه یکی از اساس و ارکان پیروزی انقلاب اسلامی و ادامه این انقلاب وحدت است، شکی نیست، قبل از انقلاب تمام اقشار دانشجو، روحانی، پزشک و کشاورز با یکدیگر بر وحدت ملی توجه کردند و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند، در طول این ۴۰ سال هم به این وحدت توجه کردیم تا به اینجا رسیدیم در واقع ما این وحدت ملی را ادامه دادیم.

وی افزود: اما اینکه در مقابل مفاسد اقتصادی و موضوعاتی همچون بازار ارز سکوت شود و این سکوت تحت لوای وحدت باشد، ارزشی ندارد.

نوروزی بیان کرد: آقای رئیس جمهور باید از جناح های مختلف در کابینه خود استفاده کند، اگر آقای رئیس جمهور بخواهد بر مشکلات فائق بیاید باید از احزاب مختلف استفاده کند این که کار جناحی و حزبی باشد فایده ای ندارد.

به گزارش ایسنا،نوروزی بیان کرد: انقلابی‌گری به معنی خودبزرگ‌بینی و خودبینی نیست بلکه در جهت خدامحوری و همگان را دیدن است، امام راحل که محور انقلابی گری در جهان است، نگاه حزبی نداشته و از تمام ارکان استفاده می‌کردند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet